Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Otwarcie restauracji BOK-MCC

2161
#fobiak nieaktywny
19 lipca 2015r. o 15:40
przemciu stajesz sie zalosny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fobiś niezalogowany
19 lipca 2015r. o 16:53
fobiak napisał(a): przemciu stajesz sie zalosny


Fobiś , a ty co ? koryto im myjesz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
20 lipca 2015r. o 8:12
Uprzejmie zapytuję Redakcję kiedy wznowi / ujawni/ usunięty z archiwum temat dotyczący posiedzenia Rady Miasta w 2010 roku w sprawie wyposażenie samorządowej restauracji w BOK-MCC za sumę około 600 tysięcy PLN.

W tym wypowiedzi Pana Prezydenta , Radnego Podkładka , Radnego Kowalskiego.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
20 lipca 2015r. o 9:18
PanM napisał(a): Uprzejmie zapytuję Redakcję kiedy wznowi / ujawni/ usunięty z archiwum temat dotyczący posiedzenia Rady Miasta w 2010 roku w sprawie wyposażenie samorządowej restauracji w BOK-MCC za sumę około 600 tysięcy PLN.

W tym wypowiedzi Pana Prezydenta , Radnego Podkładka , Radnego Kowalskiego.


przemciu ciebie tutaj wtedy nie bylo, nie wiem czy nie wojowales wtedy jako najemnik u krzysia ormowaca ale ten temat juz walkowalismy kilka razy. sprawa wygladala tak, ze romciu betoniarz chcial sie bawic w barmana. zwrocilem uwage na tym portalu, ze on nie moze siedziec na dwoch kobylach bo to jest nieodzwolone. bogus to wylapal i na drugi dzien zaczal zbierac podpisy knajpiarzy, restauracjatorow i spelunkarzy. romciu betoniarz po takiej jezdzie porzucil hippike i powrocil do rozumu. sprawa wyposazenia byla dopieta na ostatni guzik i trzeba bylo za nie zaplacic. na koncu wyposazenie weszlo w dzierzawe.
jesli myslisz ze nie bylo wyborow i mieszkancy chca powracac do podgrzewanych klusek to walcz, obawiam sie tylko, ze jesli sie juz nie nabawiles to nabawisz sie chorpora przez ten temat. mysl lepiej nad tym jak bedziesz splacal dlugi po romciu betoniarzu bo jemu ani sie sni a ty ponoc bedzie prezydentem tak jak i bogus chcial nim byc.
redakcji o takie sprawy nie pytaj bo redakcja nie kiwnie palcem na twoje zyczenia podczas wakacji. redakcja jest w dąbkach i wroci jak ty przestaniesz grzebac po cmentarzu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
20 lipca 2015r. o 11:47
Tak się jakoś składa że wtedy to ja jako pierwszy bardzo mocno zainterweniowałem.Pozostał jeszcze mój wpis na blogu .
W odwecie ratuszowa sfora pojechała po mnie na maxa.
Niestety zarówno ta relacja jak i wszystkie komentarze dziwnym trafem " ZAGINĘŁY " nie ma ich w archiwum , nie ma w wyszukiwarce GOOGLE , nie ma nigdzie .I to właśnie ten fakt jest powodem wpisu i monitu do redakcji.

Ktoś starannie chce zatrzeć ślady tamtych wypowiedzi.Wypowiedzi które stały w sprzeczności do deklaracji składanych Kukizowi.

Pan Marcin Marczewski zadeklarował że przywróci tamtą relację w dawnej formie .W chwili obecnej jest ona zmieniona i złagodzone zostały wypowiedzi zainteresowanych oficjeli.



Dopisane 20.07.2015r. o godz. 11:47:

http://przyjaznepanstwo.blog.onet.pl/2010/08/12/prezydent-boleslawca-przejdzie-do-historii/

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
20 lipca 2015r. o 11:54
nie wiem w co interweniowales
nie byloby interwencji gdybym nie napisal wtedy, ze miasto nie moze prowadzic dzialalnosci gospodarczej i prowadzic dzialalnosci konkurencyjnej z rodzima gastronomia. pamietam, ze bogus po tym wpisie ruszyl swoja skostniala dupinke a ciebie sobie nie przypominam tutaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
20 lipca 2015r. o 12:01
fobiak napisał(a): nie wiem w co interweniowales
nie byloby interwencji gdybym nie napisal wtedy, ze miasto nie moze prowadzic dzialalnosci gospodarczej i prowadzic dzialalnosci konkurencyjnej z rodzima gastronomia. pamietam, ze bogus po tym wpisie ruszyl swoja skostniala dupinke a ciebie sobie nie przypominam tutaj.


Proszę sprawdzić daty -- mój wpis 12/08 a protest 20/08 2010
Skoro Pan nie wie to proszę przeczytać link.
Miejmy nadzieję że Redakcja przywróci relację z tamtych wydarzeń w pierwotnej formie.
Jest to pierwszy przypadek gdy sprawa z przed pięciu lat została w wyraźny sposób zmanipulowana poprzez zmianę treści wypowiedzi prezydenta i radnych.
Dawny link do tego wpisu wskazuje wyraźnie " ERROR "

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
20 lipca 2015r. o 13:44
przemciu sprawa byla poruszana w glownym temacie (autor: redakcja) kilka dni przed tym zanim sie przebudziles a protesty ukazaly sie w nowych tematach, rowniez pozniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.