Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak upał to nad wodą?
~mieszkaniec niezalogowany
19 lipca 2015r. o 22:03
Pojechałam z dziećmi na nowe baseny, ale niestety z braku miejsca parkingowego musiałam pojechać na stare. Zapłaciłam kilkanaście złotych , tłumów nie było, więc miejsca sporo do wypoczynku. Ale my chciałyśmy się wykąpać, a woda brudna, dno pokryte ziemią i odpadami, po wierzchu pływaja owady i liście. Za teką kasę to one powinny być za darmo jak te nowe,( albo conajmniej duużo taniej).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2015r. o 22:18
Samochodów mnóstwo, ludzi ogrom i pluskają się w sadzawce bo za darmo.
PS. Dlaczego niemal każdy temat forum redakcja kończy znakiem zapytania?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2015r. o 22:22
na krepnicy bylo jeszcze wiecej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zizoton niezalogowany
19 lipca 2015r. o 22:54
jak pamietam już o 11 godzinie tłumy było na spacerowej i z tego nie warto tam łazić 5 zeta za dorosłą i plus dziecko to w sumie prawie 10 trzeba mieć w kieszeniale władze naszew nie obchodzi remont ani to żę nie każdego jest stać na baseny.baseny odkryte powinni buyć za darmo choć przez te wakacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2015r. o 23:03
~zizoton napisał(a): jak pamietam już o 11 godzinie tłumy było na spacerowej i z tego nie warto tam łazić 5 zeta za dorosłą i plus dziecko to w sumie prawie 10 trzeba mieć w kieszeniale władze naszew nie obchodzi remont ani to żę nie każdego jest stać na baseny.baseny odkryte powinni buyć za darmo choć przez te wakacje


Hehe a za rok już Cię będzie stać i mogą być płatne? Albo baseny odkryte niech będą darmowe na wakacje a w zimę platne :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 lipca 2015r. o 23:29
Na jeleniogórskiej byli ci co tak wrzeszczeli że ich noga tam nie postanie. Hejterowo to powinna byc druga nazwa bolesławca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lolo niezalogowany
20 lipca 2015r. o 6:41
Ludzie dajcie spokój autom stojącym na poboczu . Ok wiem że łamią przepisy drogowe . Ale jechałem tamtędy w piątek , tak zwanym TIR-em i stwierdzam że w niczym parkujące tam auta nie przeszkadzają . Jest ograniczenie , są pasy i jest ok. Ludzie z wózkami fajnie spacerkiem szli ścieżką za barierą ochronną . Zamiast marudzić na auta proponuje kostkę położyć i za instalować kilka lamp .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~samosia niezalogowany
20 lipca 2015r. o 7:54
Pozdrawiam pana z czarnej terenówki, który na wyjeździe z drogi podporządkowanej tak zaparkował auto, że ludzie nie widzieli nic, co po głównej jedzie.

I jeszcze kilku takich, co tyłki aut pozostawili nie na poboczu, a na głównej drodze.

Wracałam z Agatowego Lata około 14 i dużym autem ciężko było się przeciskać, by nie uszkodzić siebie bądź delikwenta, co parkować nie potrafi...

Ciekawa jestem, kiedy policja zacznie żniwa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza