Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poród w Bolesławcu

~mama niezalogowany
21 lipca 2015r. o 19:53
Rodziłam w Bc dwa razy i dwa razy było ok. Młodsza córka ma dwa lata urodzona także w 20 minut bez buli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kojot niezalogowany
21 lipca 2015r. o 20:41
Oddam nasienie w dobrą..... hmmm nazwijmy to w dobre ręce :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 lipca 2015r. o 22:08
~mama napisał(a): Rodziłam w Bc dwa razy i dwa razy było ok. Młodsza córka ma dwa lata urodzona także w 20 minut bez buli
Jak można urodzić bez bóli[buli],bóle w końcu wywołują poród,więc jak bez tych bóli?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
21 lipca 2015r. o 22:50
Rodzilam w zeszlym roku i jestem bardzo zadowolona z opieki przed porodem jak i po porodzie.Polecam,z druga ciaza tez chcem tam rodzic :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kajetan niezalogowany
21 lipca 2015r. o 23:07
Moja żona rodziła w Bolesławcu w tym roku i była bardzo zadowolona z opieki. Opieka położnych na najwyższym poziomie (przy okazji pozdrawiamy panią Iwonkę), opieka lekarska też ok, warunki o wiele lepsze niż w dużych miastach, a mamy porównanie bo pierwsze dziecko urodziło się w Poznaniu. Naprawdę nie wiem kto pisze te negatywne komentarze i miesza w głowach przyszłym mamom...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JA niezalogowany
22 lipca 2015r. o 11:27
a czy lekarz jest przy porodzie?czy przychodzi na sam koniec?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lipca 2015r. o 12:19
Z czegoś te negatywy się biorą chyba, co ? Jedna jaskółka wiosny nie czyni, proste ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 lipca 2015r. o 13:06
~ napisał(a): Z czegoś te negatywy się biorą chyba, co ? Jedna jaskółka wiosny nie czyni, proste ?
Popieram,przyjdzie taka monstrualnie zdrowa niczym dzikie zwierzę,szast ,prast i bez "buli" urodzi to co ma być żle ,wszyscy mili i zadowoleni ,nikt się nie narobił ,nie nakłopotał z tym porodem w try miga no to czego chcieć,ale niech przyjdzie normalna kobieta jak wszystkie to i ból i płacz i często powikłania i wtedy już nie jest miło i życzliwie bo trzeba się narobić przy normalnym porodzie z bólami jak Bóg przykazał,tak ,że niech nikt tu nie wymyśla ,że rodzi bez "buli" bo to nie jest normalne i mozliwe a prawdziwy ,realny poród to trochę tego koszmaru jest i odbija się to na zachowaniu wszystkich i rodzącej i położnych i lekarzy ,cudów nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.