Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

handlarzyki co auta odmładzają w kilka godzin

~ niezalogowany
24 lipca 2015r. o 11:50
~ napisał(a): Proszę skasować ten temat.

A to niby dlaczego?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mulstar niezalogowany
24 lipca 2015r. o 12:45
Bo to jego auto i mu klientów płoszycie :P ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bolecczewiczanka niezalogowany
24 lipca 2015r. o 13:09
masz racje , oboje również są nie palacy , jeno dziadek trochę popija !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TVNTURBO niezalogowany
24 lipca 2015r. o 15:12
Wprowadzenie nabywcy w błąd co do przebiegu auta wypełnia znamiona przestępstwa, o którym mowa w art. 286 § 1 kodeksu karnego. Zgodnie z tym przepisem kto celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 lipca 2015r. o 16:02
dla mnie może mieć nawet 900000 przebiegu silniki nie są drogie a autko w dobrej cenie więc o co chodzi ja jak bym miał siano to bym go brał .sory ale na przebieg to dzisiaj jakiś naiwniak patrzy taka prawda ważne żeby fura śmigała i tyle
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gil niezalogowany
24 lipca 2015r. o 19:10
Kto mądry kupuje A 6..............żeby go puściła z torbami u mechanika.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13760
#kuntakinte nieaktywny
24 lipca 2015r. o 19:16
~ napisał(a): dla mnie może mieć nawet 900000 przebiegu silniki nie są drogie a autko w dobrej cenie więc o co chodzi ja jak bym miał siano to bym go brał .sory ale na przebieg to dzisiaj jakiś naiwniak patrzy taka prawda ważne żeby fura śmigała i tyle
koleszko ok ale jak kupisz to drugie tyle wlozysyz bo bedzie sie sypal z przebiegu ukrytego to skrzynia to sprzeglo to skladak z trzech aut ciagle po warsztatach nikt by tego nie chcial i dla tego ja jestem za tym aby cwaniaczkow tepic!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
24 lipca 2015r. o 19:31
Niemiec płakał gdy sprzedawał ... ze śmiechu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.