Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szczury wędrowne mogą zaatakować Bolesławiec
2820
#k1p nieaktywny
26 lipca 2015r. o 21:31
To prawda. Kot karmiony będzie częściej i skuteczniej polował niż głodny. Głodny będzie buszował w śmietniku, a nie uganiał się za zdobyczą.
Często się słyszy od właścicieli kotów, że pupil przyniósł np. mysz do domu, aby się pochwalić. Moja kotka regularnie przynosi różne trofea. Najczęściej myszy :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lipca 2015r. o 21:53
~klucz-nick napisał(a): i w ten właśnie sposób media straszą ludzi nie tylko szczurami.szczury nikogo nie zaatakują,nie przenoszą chorób,jeżeli twierdzisz inaczej to jestes matoł. :P

Mnie zaatakował szczur na Gałczyńskiego. Skoczyl w moim kierunku prawie metr do góry.Chciałem go odpędzic od drzwi wejsciowych do klatki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lipca 2015r. o 21:56
Szczury wędrowne... podobno w sierpniu ma ich przybyć do miasta 200 tysięcy sztuk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5653
#poldek nieaktywny
26 lipca 2015r. o 22:14
Wy nic nie wiecie szczury już dawno zaatakowały bolesławiec PIS i PO i nie obrażajcie tych inteligentnych zwierząt.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sąsiad niezalogowany
26 lipca 2015r. o 23:12
Jegomość weź ty się zastanów trochę nad tym co piszesz.
Życie to nie kreskówka. Kot złapie myszę szczura kreta dla sportu.
Idąc dalej twoją "logiką" należało by nie wyrzucać na smietnik SERA ŻÓŁTEGO, bo przecież tylko tym żywią się szczury i myszy prawda?
W czarodziejski ołówek też wierzysz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9283
#Kazimierz Marczewski nieaktywny
27 lipca 2015r. o 6:16
Mnie uczono,że żadnej żywności nie wyrzuca się na śmieci. Teraz widzę, że jest inna szkoła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
27 lipca 2015r. o 6:40
jegomosc napisał(a):
~Sąsiad napisał(a): Panie Marczewski. Proponuje od czasu do czasu wyjść z puszką karmy i dokarmić nasze osiedlowe KOTY i nie zamykać przed nimi okien w piwnicy to w dalszym ciągu nasze osiedle będzie wolne od szczurów. Przez 3 lata jedyny okaz jaki widziałem to zagryziony przez osiedlowe watahy kotów osobnik leżący pod jednym z aut.
Można mieć na osiedlu koty które nasze dzieci spotkają w swojej piaskownicy lub szczura który je tam pogryzie.
Miasto się nie nadaje do walki z gryzoniami a nasze osiedle radzi sobie z tym znakomicie.


Przecież jak koty będą karmione to nie będą polować... gdzie tu logika?
głodny kot nie poluje ,ale wystarczy jego obecność i odstraszy szczury.jego-mać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
27 lipca 2015r. o 8:21
kazde porzadne miasto zaklada trutki na szczury aby utrzymac rownowage ale nie po to aby wytepic szczury.
kaziu ma racje zywnosci sie nie wyrzuca na smieci a jesli juz ktos wyrzuci to powiniem zadbac o to aby kubel dobrze zamknac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.