Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szczury wędrowne mogą zaatakować Bolesławiec
~ niezalogowany
28 lipca 2015r. o 14:39
gover napisał(a): Dziwne, ze jeszcze nikt nie napisal ze to wina ksiezy. Dyzurni antyklerykalni zatracili czujnosc ideowa.




Atyklerykał to bardzo zaszczytne określenie bo to człowiek, który nie ma nic przeciwko Bogu i wierze ale nie cierpi arogancji, buty i pychy (abp) kleru !! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
28 lipca 2015r. o 14:49
~ napisał(a): Atyklerykał to bardzo zaszczytne określenie bo to człowiek, który nie ma nic przeciwko Bogu i wierze ale nie cierpi arogancji, buty i pychy (abp) kleru !! :P


Grzdylu, jestem "zagorzalym katolem" dlatego tez w pelni popieram to co napisales.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2015r. o 15:00
co za ,,szczur,, chce wygryzc pana Kazia -zrobic na ,,szczura ,,obławe.....hmm.Zawsze bede stac po stronie mego Fana.Pozdr.-Pokorna ,,myszka,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3039
#ESKA nieaktywny
31 lipca 2015r. o 7:26
ulotka ze stolicy[img=1438320382_caray3q.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
31 lipca 2015r. o 7:40
oj... ten artykul ma w tytule chwyt literacki a gimnazjasci dali sie nabrac, polowa tutaj jest takich artykulow.
w tytule pisze wyraznie "moga" a to znaczy, ze nie musza, nie podjeli decyzji albo nie sa jeszcze przygotowani. byc moze postanowili od razu ruszyc na warszawe bo co w takim boleslawcu jest, polowa mieszkancow jest biedna i nie wyrzuca zarcia pod smietniki a sa nawet tacy co robia szurom konkurence i wybieraja ze smietnikow smakolyki. jednym slowem atak szurow na boleslawiec to tak jak atak amerykanow na sahare.
ale kto wie, byc moze sami nie wiemy co mamy a szury wiedza i moze jednak nas zaatakuja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sesquebesque niezalogowany
29 września 2015r. o 21:21
Dzisiaj spacerując koło Łajby, zauważyłem jednego szczurka. Stałem od niego jakieś 2,5 metra. Patrzył się na mnie, jak gdyby oczekiwał, że mu coś rzucę do jedzenia :). Schował się jednak do składziku/drewutni przylegającego do Łajby. Ale na tym nie koniec. Chodząc wokoło stawu zauważyłem, że pływające budki lęgowe dla ptaków osiedlone są przez szczury!!! W sumie widziałem 4 sztuki. Niektóre kursowały między budką a wysepką - wpław. Myślę, że tam już jest niezła kolonia i jak włodarze miasta nic z tym nie zrobią - to na wiosnę na "Bolcu" będziemy czytać, że wylęgły się - nie nowe łabędzie - lecz kolejne szczurki :)

PS. Zapraszam koło Łajby na obserwacje przyrodnicze :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2015r. o 21:43
ptactwo jest dokarmiane na stawie więc i gryzonie z tego dobrodziejstwa korzystają. :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie pegerus :D niezalogowany
30 września 2015r. o 8:47
W Szczytnicy tez sa szczury i koty bezdomne. A zreszta nie dziwie sie ze sa szczury jak tam takie pegerusy mieszkaja a co sie dzieje na smietniku to szkoda gadac smród brud !!!!jak mozna stare rzeczy np:pralke meble wyrzucac tak ooooo pegerusy i tyle
!!!!!!juz nie wspomne ze nikt nie segreguje tych smieci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.