Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

BolecAlbum: Zofia – córka Karoliny i Pawła – Data ur. 27.06.2015r., waga: 3110g, wzrost: 52cm (zdjęcie nr 21111)

~jaaa niezalogowany
26 lipca 2015r. o 18:27
mega włosy :) moj synus tez mial takie jak sie urodzil szkoda ze sie wycieraja i wypadaja tak szybko ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 lipca 2015r. o 20:57
Moje tez z takimi czuprynami sie rodziły,nawet chyba jeszcze dłuzszymi i fajnie bo łyse to jak dla mnie brzydkie,a Zosia ładna,mina marsowa ,dziewczyna na schwał. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 sierpnia 2015r. o 22:32
~ napisał(a): Moje tez z takimi czuprynami sie rodziły,nawet chyba jeszcze dłuzszymi i fajnie bo łyse to jak dla mnie brzydkie,a Zosia ładna,mina marsowa ,dziewczyna na schwał. :)


Łyse brzydkie ??? Ja krec *e!! ty na pewno jesteś ładna

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
4 sierpnia 2015r. o 16:31
~ napisał(a):
~ napisał(a): Moje tez z takimi czuprynami sie rodziły,nawet chyba jeszcze dłuzszymi i fajnie bo łyse to jak dla mnie brzydkie,a Zosia ładna,mina marsowa ,dziewczyna na schwał. :)


Łyse brzydkie ??? Ja krec *e!! ty na pewno jesteś ładna
Naturalnie ,że łyse to paskudztwo,jak by łysole ładne były to by każdy włosy golił,przecież normalni ludzie nie znoszą łysin i walczą z tym jak tylko się da,a co do mnie to brzydka nie jestem,i tyle w temacie,a łysiny nie znoszę,ty za to masz dziwny gust ,no i musisz mieć też wygląd powalają cy. :| :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 sierpnia 2015r. o 23:33
Naprawde musisz być zdesperowana i zakompleksiona skoro czepiasz się wyglądu maleńkich dzieci.Weź się w garść,umaluj się,uczesz,umyj zęby.Będzie ok 3mam za Ciebie kciuki :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2015r. o 15:18
~ napisał(a): Naprawde musisz być zdesperowana i zakompleksiona skoro czepiasz się wyglądu maleńkich dzieci.Weź się w garść,umaluj się,uczesz,umyj zęby.Będzie ok 3mam za Ciebie kciuki :P
Mój makijaż jest w porządku,ty sie umyj ,tak ogólnie bo zębów przecież nie masz to ich nie umyjesz i dlatego jedzie ci z wary,a jeśli chodzi o trzymanie to raczej urynę sobie trzymaj :D :P Czepiam sie dziwnego człowieka co brzydko sie wypowiada o przeslicznych dzieciakach z długimi włosami a chwali łyse pały to dopiero jest kompleks,urodzi sie mu łyse i pomarszczone to jak zobaczy śliczne i w normalnym kolorze z gładka buzią to zazdrość bierze ,gula skacze i wypisuje bzdury,tego się czep,na sliczne mozna według ciebie wypisywać a na brzydkie nie,tez masz ten kompleks jak widać.Zosia jest urocza. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 22:15
~ napisał(a):
~ napisał(a): Naprawde musisz być zdesperowana i zakompleksiona skoro czepiasz się wyglądu maleńkich dzieci.Weź się w garść,umaluj się,uczesz,umyj zęby.Będzie ok 3mam za Ciebie kciuki :P
Mój makijaż jest w porządku,ty sie umyj ,tak ogólnie bo zębów przecież nie masz to ich nie umyjesz i dlatego jedzie ci z wary,a jeśli chodzi o trzymanie to raczej urynę sobie trzymaj :D :P Czepiam sie dziwnego człowieka co brzydko sie wypowiada o przeslicznych dzieciakach z długimi włosami a chwali łyse pały to dopiero jest kompleks,urodzi sie mu łyse i pomarszczone to jak zobaczy śliczne i w normalnym kolorze z gładka buzią to zazdrość bierze ,gula skacze i wypisuje bzdury,tego się czep,na sliczne mozna według ciebie wypisywać a na brzydkie nie,tez masz ten kompleks jak widać.Zosia jest urocza. :*


"każdy z nas ma kamarada ktery je tak trochu ..."
. ty durna babo czy kimkolwiek jesteś. obrażasz rodziców którym się rodzą łyse maluszki. jak możesz pisać o nich łyse pały ty nieogarze z bombką w nosie. boże skąd sie wziełaś

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 22:20
I jeszcze to słownictwo "jedzie z wary" . mamo i kobieto od 7 boleści, zmień prace zrób coś z sobą bo nie wiadomo kogo ty sobą reprezentujesz. może tak poczytaj polską mowę, naprawdę jest piękna, a ty nie wiem jakim językiem rozmawiasz :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.