Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

bilet 1,2,3 do Wrocławia - kto chętny jutro?

657
#agak nieaktywny
28 lipca 2015r. o 9:39
Jadę jutro pociągiem do Wrocławia o 13:44. Jeśli jest ktoś, kto chciałby się zabrać taniej, max 2 osoby, możemy pojechać na bilecie 1,2,3 i nieco zaoszczędzić. ;)

Są chętni? Chodzi mi o tych, co jadą z biletem ulgowym.

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2015r. o 9:44
Aga, z Tobą to choćby na koniec świata.
Ale nie jutro :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
28 lipca 2015r. o 9:46
Aga z Tobą zawsze :) będziemy rozmawiać aż do Wrocka a ja później wrócę :D no ale na weekend :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
28 lipca 2015r. o 10:59
Gdyby jakiś student/uczeń jednak na poważnie chciał jutro pojechać taniej do Wrocławia na "1,2,3", byłoby fajnie ;) Jak cos to pisać na priv

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2015r. o 11:21
Aga nie rozumiesz idei biletu ty i 1-2-3
Pierwsza osoba płaci pełną cenę biletu. Apozostałe1, 2 lub 3 osoby mają 30% zniżki ale nie od ceny z ulgą a od ceny taryfowej. Czyli student czy jedzie sam czy na 1-2-3 to płaci 70% ceny biletu.
Jak się skrzyknie 4 osoby nie mające ulgi to pierwsza płaci 100% a pozostałe 3 - 70& i jak się uśredni to każdy zapłaci 25% mniej za bilet. No chyba że na tę pierwszą weźmie się studenta lub ucznia to wszyscy płacą po 70%.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2015r. o 14:03
Szkoda, że nie w piątek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2015r. o 16:02
~ napisał(a): ...No chyba że na tę pierwszą weźmie się studenta lub ucznia to wszyscy płacą po 70%.
i o to zapewne chodziło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
657
#agak nieaktywny
28 lipca 2015r. o 18:39
Nie wiem, skąd masz takie informacje, bo ostatnio jechałam ze studentem (ja mam normalny) i zapłaciłam 28zł :) Podczas gdy zwykle normalny kosztuje 22zł, studencki ok 11zł.

Więc studentowi wychodzi ok. 50% zniżki. Analizując to, stwierdzam, że nic bym na tym nie zyskała, może ze 2zł, jeśli student byłby chojny :D

Temat do zamknięcia :]

www.agakryspin.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza