Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Stare mięso w EKO

~ niezalogowany
1 sierpnia 2015r. o 20:26
~ZORKIN napisał(a): LUDZIE, CO WY PISZECIE,ŻE SPZEDAWCZYNI INFORMUJE, ŻE MIĘSO JEST NIEŚWIEŻE!!!!! TO DO JASNEJ CHOLERY CO ONO TAM ROBI.PANIE ZADOWOLONE.ŻE O NICH SIĘ PISZE!!!!!!!DZIEWCZYNY WSTYD, BO RZECZYWIŚCIE JEST, TAK JAK LUDZIE PISZĄ.ROZGARDIASZ, BAŁAGAN, BRUDNE KOSZE NA TOWARY I ZAWSZE ŚMIERDZĄCE MIĘSO.PANIE BIEGAJĄ, BEZ CELU PO SKLEPIE. W PRODUKTACH SYPKICH MOLE.TOWARY PRZETERMINOWANE!!!! PO PROSTU NIE MA KOGOŚ, KTO OGARNĄŁBY TEN SYF. A WY SIĘ,CIESZYCIE, ŻE O WAS PISZĄ, ZRESZTĄ, W MYŚL PRZYSŁOWIA------CO MOŻNA, ŻĄDAĆ, OD WOŁU, PRÓCZ SZTUKI MIĘSA------MAM NA MYŚLI SKLEP NA KUBIKA. ŻENADA.
Nic dodac, nic ujac! :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stare Ciastko niezalogowany
1 sierpnia 2015r. o 22:31
~ napisał(a): W EKO na wszystko trzeba uważać. Przeterminowana żywność to norma. Trzeba patrzeć na daty ważności produktów, nawet tych, które powinny mieć długi termin ważności. Zdarzyło mi się wziąć z półki przeterminowaną musztardę, czy chrupki kukurydziane.
Kiedy poprosiłam o zmielenie mięsa, z maszynki wzbił się rój much. Pierwszy i ostatni raz kupowałam wtedy tam na mięsnym.
Druga sprawa, to nieaktualne promocje i to samo tłumaczenie: bo koleżanka nie zmieniła cen.
Był to mi najbliższy sklep, ale wspomniane okoliczności spowodowały, że przestałam tam robić zakupy.
W EKO w starym Bolko postawili teraz jakąś kobitę na kasę, która zupełnie sobie nie radzi z sytuacją, w jakiej się znalazła.

a Kaufland to nie święty. Na promocjach sprzedają m.in mrożone ciasteczka po terminie ok. 2-3 tygodni :D .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kleryk niezalogowany
1 sierpnia 2015r. o 22:33
Ludzie ,nie widzicie że nagle oczywiście CAŁKIEM PRZYPADKOWO znaleźli się obrońcy EKO . Przecież sprawa śmierdzi na kilometr.To oczywiste że pozytywne wypowiedzi pochodzą prosto od pracowników tych sklepów lub ich przyjaciół czy rodziny.W EKO sprzedają ,sprzedawali i będą sprzedawać przeterminowane towary,stare mięsa bo EKO ma plecy.MOPS wydaje talony do nich a instytucje się wspierają czyli SANEPID też przymyka oczy na machloje.Tym powinien się ktoś odgórnie począwszy od działań czy też braku działań SANEPIDU a skończywszy na świadomych pracownikach bo nikt mi nie wmówi że pozytywne,napastliwe komentarze umieszczane tu są od nie świadomych osób nie powiązanych z kierownictwem czy pracownikami sklepów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 sierpnia 2015r. o 23:15
Stare - niestare, śmierdzi, czy nie, jeśli promocja, biedny Polak zje.
Jak stare, to nie kupuj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 sierpnia 2015r. o 0:10
Bzdura,że Polak wszystko zje.W sklepach EKO brud.Można tam co najwyżej kupić chemię(szczelnie zapakowaną przez producenta -wiemy ;) o co chodzi)fajki i alkohol,prasę a reszta jest milczeniem.Gdziekolwiek kupuję mięso i wędliny to po powrocie do domu odrobinę dostaje mój kot do miseczki.Czasem wszystko wydaje się być w porządku,ale Maniek wącha , miauczy i absolutnie nie ruszy.Może dlatego,że również nie zje z brudnej miseczki, bo tak był przeze mnie nauczony?Mój czarny przyjaciel jest lepszy niż inspektor sanepidu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 sierpnia 2015r. o 8:16
Do sanepidu trzeba to zglosic bo to jest chore zeby pozwalali sprzedawac produkty nirezdatne do spozycia !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 sierpnia 2015r. o 9:37
~Zorkin-ek napisał(a):
~ZORKIN napisał(a): LUDZIE, CO WY PISZECIE,ŻE SPZEDAWCZYNI INFORMUJE, ŻE MIĘSO JEST NIEŚWIEŻE!!!!! TO DO JASNEJ CHOLERY CO ONO TAM ROBI.PANIE ZADOWOLONE.ŻE O NICH SIĘ PISZE!!!!!!!DZIEWCZYNY WSTYD, BO RZECZYWIŚCIE JEST, TAK JAK LUDZIE PISZĄ.ROZGARDIASZ, BAŁAGAN, BRUDNE KOSZE NA TOWARY I ZAWSZE ŚMIERDZĄCE MIĘSO.PANIE BIEGAJĄ, BEZ CELU PO SKLEPIE. W PRODUKTACH SYPKICH MOLE.TOWARY PRZETERMINOWANE!!!! PO PROSTU NIE MA KOGOŚ, KTO OGARNĄŁBY TEN SYF. A WY SIĘ,CIESZYCIE, ŻE O WAS PISZĄ, ZRESZTĄ, W MYŚL PRZYSŁOWIA------CO MOŻNA, ŻĄDAĆ, OD WOŁU, PRÓCZ SZTUKI MIĘSA------MAM NA MYŚLI SKLEP NA KUBIKA. ŻENADA.

Skoro taki syf to po jakiego h..a tam chodzisz ?? Wyzywasz od wołów? Popatrz na SIEBIE co sobą reprezentujesz wypowiadając się o kimś takimi słowami. !! Jesteś jakimś ZEREM.
Nie musi tam chodzic regularnie-wystarczy ze byla raz czy dwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 sierpnia 2015r. o 9:44
~Kleryk napisał(a): Ludzie ,nie widzicie że nagle oczywiście CAŁKIEM PRZYPADKOWO znaleźli się obrońcy EKO . Przecież sprawa śmierdzi na kilometr.To oczywiste że pozytywne wypowiedzi pochodzą prosto od pracowników tych sklepów lub ich przyjaciół czy rodziny.W EKO sprzedają ,sprzedawali i będą sprzedawać przeterminowane towary,stare mięsa bo EKO ma plecy.MOPS wydaje talony do nich a instytucje się wspierają czyli SANEPID też przymyka oczy na machloje.Tym powinien się ktoś odgórnie począwszy od działań czy też braku działań SANEPIDU a skończywszy na świadomych pracownikach bo nikt mi nie wmówi że pozytywne,napastliwe komentarze umieszczane tu są od nie świadomych osób nie powiązanych z kierownictwem czy pracownikami sklepów.
jakby tak jedna osoba kilkukrotnie przyniosla do sanepidu zepsute mieso to juz musieliby sie tym zajac. Wiadomo ze jak raz ktos przyjdzie to powiedza ze zajma sie tym a potem sprawa ucichnie(w zalozeniu ze jest tak jak myslisz) a jak kilka razy ta sama osoba to juz musza cos zrobic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza