Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Z lotu ptaka VI
~Śnieżek niezalogowany
31 lipca 2015r. o 14:50
JP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kiny niezalogowany
31 lipca 2015r. o 14:56
Jana Pawła i Tysiąclecia ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kiny niezalogowany
31 lipca 2015r. o 15:06
Jana Pawła i Tysiąclecia ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa niezalogowany
31 lipca 2015r. o 16:03
Na pierwszym planie Gałczyńskiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
31 lipca 2015r. o 16:33
Tesko i szkoła budowlanka,na pierwszym planie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fdsgs niezalogowany
31 lipca 2015r. o 17:09
z góry i z daleka wygląda to jak wielkie ule , lub kurniki haha , nie wiem jak można mieszkać w takim czymś , sąsiad z góry , sąsiad z boku, z dołu , sąsiad z naprzeciwka masakra jakaś , w jednych murach setki ludzi mieszkają kto to wymyśłił ? to już afrykańce w mają lepiej , przynajmniej swój szałas haha , najbardziej to mnie śmieszą typy co mieszkają w bloku w 2 pokoikach , często z mamą , żoną i dzieckiem, no ale pod blokiem auto za 200000zł haha nie to żebym nie mieszkał w bloku bo przez 10 lat od dziecka mieszkałem , ale w 4 rodzinnym i 6 pokoi w mieszkaniu, w molochu też mieszkałem pod numerem 166 , a jeszcze było 2 piętra do góry , to se wyobraźcie, nie ma co jak ktoś jest zmuszony mieszkać w takim kurniku , to lepiej to sprzedać , dołożyć i wybudować sobie własny domek , jak nie masz kasy to zrób 3 pokojowy , ale własny , a nie jakiś ul
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JA, niezalogowany
31 lipca 2015r. o 19:23
Kim ty jesteś człowieku i skąd się zerwałeś wypisując takie rzeczy;skoro tak mieszkałeś to czego tu nie rozumieć ?? .Że może teraz masz mieszkanie w kredycie ?? .To dlaczego innym zazdrościsz że mają ładne auta?A ciebie nie stać na to skoro jesteś taki zaradny? ha ha ha.Trzeba innych zrozumieć,a wtedy się śmiać[z samego siebie] !! ha ha. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~,., niezalogowany
31 lipca 2015r. o 19:30
Ty ulu do kwadratu-z ciebie nikt pociechy nie będzie miał !! :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza