Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zatrzaśniete kluczyki

12917
#infoSS nieaktywny
31 lipca 2015r. o 20:20
pytanie na szybko , da mi ktos namiar nr tel na kogoś kto mi otworzy samochód ? kluczyki w srodku niema centralnego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 lipca 2015r. o 20:32
Proszę zakrzyw na końcu szprychę od roweru,wciśnij ją między szybę a uszczelkę w drzwiach kierowcy ,tak gdzieś na wysokości klamki.Delikatnie podciągając do góry da się zaczepić i otworzyć drzwi.Mi się udało 3 razy,w 2 autach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12917
#infoSS nieaktywny
31 lipca 2015r. o 20:52
a ma ktoś nr do kogoś kto by to zrobił ? proszę


Dopisane 31.07.2015r. o godz. 20:52:

problem w tym ze niema jak tam wepchac tej szprychy , trzeba by zamkiem kombinowac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 lipca 2015r. o 21:12
Da radę,wsadź miedzy szybę a drzwi taką drewnianą albo plastykową łopatkę używaną w kuchni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 lipca 2015r. o 23:25
infoSS napisał(a): pytanie na szybko , da mi ktos namiar nr tel na kogoś kto mi otworzy samochód ? kluczyki w srodku niema centralnego
daj numer swój
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 lipca 2015r. o 23:38
533225975. Zadzwon
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12917
#infoSS nieaktywny
1 sierpnia 2015r. o 1:45
nieaktualne juz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 sierpnia 2015r. o 9:57
infoSS napisał(a): nieaktualne juz
A szkoda bo bym ci pomógł...a tak,ktoś inny,..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.