Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

wycie

~a niezalogowany
1 sierpnia 2015r. o 17:05
co to za wycie przed chwila w bolesławcu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 sierpnia 2015r. o 17:27
Albo jestes mega trollem, albo niesamowicie niedouczona jednostka. Jesli pasuje do Ciebie opcja nr 2 proponuje "wygooglowanie" sobie daty 01/08/1944.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 sierpnia 2015r. o 20:22
Nie jestem maga trollem ani też nie uważam się za ciężko niedouczonego, ale pytanie wydaje mi się być zasadnym. W sumie co ma B-c do W-wy? Skąd flagi na ulicach? Wiem, niby święto państwowe, ale jakieś dziwne. Może jeszcze wolne zrobić? Dziwię się, że wydarzenia kontrowersyjne - jakie by one nie były chwalebne - są uświęcane ku wprowadzaniu raczej niezgody wśród antagonistów, niźli uczczeniu ich pamięci. A co z pozostałymi powstaniami? Czy ktoś pamięta o jedynym zwycięskim powstaniu wielkopolskim? Nie. Tylko napawamy się tragedią i dalej użalamy nad własną indolencją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 sierpnia 2015r. o 21:23
...czyli mega troll. Nie karmić !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 sierpnia 2015r. o 21:25
Nie mega troll tylko mega ...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
1 sierpnia 2015r. o 21:42
Brak słów :(
Ile lat ma załozyciel tematu? Bo jak jakieś 10,czy 15 ,to może nie mieć pojęcia ,ale jak ktos starszy w miare kumaty ,to nie rozumiem :(
Aczkolwiek o 17:00 poza syrenami , to jakos reakcji ludzi (tam gdzie byłem) to nie widziałem :( Przykre :(

Sama rocznica dotyczy wszystkich Polaków ,a nie tylko Warszawy ,ajk to niektórzy by to widzieli :(

p.s. a teraz wpraszamy sobie muzułmanów,którzy sa anty innym przekonaniom, kto nie muzułmanin ten ma sie w piekle smażyc i tyle.Po cholerę my to dziadostwo przyjmujemy ,aby przegrac z nimi tak jak Francja ,czy Wielka Brytania? :( Chore :(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 sierpnia 2015r. o 21:47
za taki wpis w innym kraju byłbyś ścigany. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
1 sierpnia 2015r. o 22:00
Za jaki wpis? Anty muzułamnom?
Jestem Polakiem i nie zycze sobie takiej chołoty ,która robi co chce we Francji,czy w Wielkiej Brytanii :(
Polak madry przed szkoda powinien byc i tyle ,aptrząc co tam sie dzieje i czego chca muzułmanie :(

Polska to dzielny kraj, widac chociażby po PW 1944.
Szkoda,że nasi politycy chca to zniszczyc przyjmując uciekinierów ,bo unia tak chce :(

A kto póxniej weźmie odpowiedzialnośc jak zaczną się panoszyc i rządzic jak w GC ,czy Francji?

Nie o to walczyli POLACY w wielu walkach ,aby "polacy" zniszczyli to :(


Dopisane 01.08.2015r. o godz. 22:00:

GB,a nie GC ;)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza