Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

wycie

2900
#falco nieaktywny
3 sierpnia 2015r. o 6:33
kto to rozumie ''Irokezie''? :)
kto to CHCE ZROZUMIEĆ? ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia niezalogowany
3 sierpnia 2015r. o 13:14
hemi napisał(a): Brak słów :(
Ile lat ma załozyciel tematu? Bo jak jakieś 10,czy 15 ,to może nie mieć pojęcia ,ale jak ktos starszy w miare kumaty ,to nie rozumiem :(
Aczkolwiek o 17:00 poza syrenami , to jakos reakcji ludzi (tam gdzie byłem) to nie widziałem :( Przykre :(



Też idąc miastem nie widziałam żadnej reakcji , wielu ludzi się zastanawiało (dość głośno)o co chodzi i dlaczego wyją syreny;( ;( . Ja natomiast stanęłam jak wryta , ciarki na całym ciele i szczerze mówiąc wzruszyłam się i popłakałam(taka była moja reakcja).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
3 sierpnia 2015r. o 13:35
Słuszna reakcja . Nad klęską trzeba płakać ,tym bardziej ,że była to klęska na wielką skalę . Około 100 tyś, zabitych cywilów ,których ikt nie pytał o zdanie . Rozkaz padł z miękkiej kanapy w Londynie.

Chwała bohaterom !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
3 sierpnia 2015r. o 13:44
Patrzalski napisał(a): Słuszna reakcja . Nad klęską trzeba płakać ,tym bardziej ,że była to klęska na wielką skalę . Około 100 tyś, zabitych cywilów ,których ikt nie pytał o zdanie . Rozkaz padł z miękkiej kanapy w Londynie.

Chwała bohaterom !


niemcy mowia
o 200 tysiacach w tym 90% cywili. 900 tys. ludnosc warszawy, 200 tys. zginelo, 300 tys. roboty przymusowe i obozy, 400 tys. przewaznie chorzy i starcy w generalnej guberni, w warszawie zostalo 1000 warszawiakow. warszawa byla pusta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 sierpnia 2015r. o 14:22
a twoi dzielnie czuwali za Wisłą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
3 sierpnia 2015r. o 14:26
tak to prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 sierpnia 2015r. o 16:19
Patrzalski napisał(a): Około 100 tyś, zabitych cywilów ,których ikt nie pytał o zdanie


Niemcy powinni rozpisać referendum.


Dopisane 03.08.2015r. o godz. 16:15:

Nie żebym bronił decyzji o rozpoczęciu powstania, bo w przeciwieństwie do was, profesjonalnych historyków i specjalistów od II wojny światowej, nie jestem w stanie jej ocenić. Ale jak czytam tekst, że nikt nie spytał mieszkańców, to śmiać mi się chce z ludzkiej głupoty.


Dopisane 03.08.2015r. o godz. 16:19:

Dzisiaj Patrzalskie, fobiaki i inne, siedząc sobie wygodnie w fotelu w mieszkaniu bez obaw, że im sufit spadnie na głowę, mogą sobie mędrkować, jak by to było, gdyby było inaczej. Ja nie wiem, wy tak, gratuluję nieomylności.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
3 sierpnia 2015r. o 18:34
fobiak zawsze siedzial bez obaw, bo fobiakowi zaden wrog nie straszny, najpierw przekonuj pol polski, ze powstanie bylo sluszne a na koncu fobiaka. z iddiottami mam czesto do czynienia to nie dziwia mnie takie smiecie. czytalem, ze wg niemcow powstanie nie mialo zadych szans powodzenia, czyli z motyka na ksiezyc tak samo jak ty do polki z dzieckiem na reku biedronce podskakujesz bojac sie dziecka. niemcy do walki z powstancami skierowali dywizjon skaladajacy sie z samych zbrodniarzy, braly udzial rowniez zolnierze wlasowa jak i ukraincy. zadnych szans nie bylo na zwyciestwo ale byly duze szansa na wybicie mlodziezy i o to chodzilo bo polscy "wykleci" czy granatowi podczas wojny wybijali chetnie polakow. chcesz to zaczne tobie wyliczac nawet kobiety ciezarne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza