Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ziemia Bolesławiecka wystawiła kandydata do RM
~ niezalogowany
5 sierpnia 2015r. o 13:48
Prabucki będzie dobry!

On jak żaden kandydat ma doświadczenie w byciu dwudziestolatkiem, trzydziestolatkiem, czterdziesto, pięćdzisięcio, sześćdziesiąciolatkiem... nie wiem tylko, czy pamięta zawsze gdzie położył okulary!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~robson niezalogowany
5 sierpnia 2015r. o 19:43
~ napisał(a): Prabucki będzie dobry!

On jak żaden kandydat ma doświadczenie w byciu dwudziestolatkiem, trzydziestolatkiem, czterdziesto, pięćdzisięcio, sześćdziesiąciolatkiem... nie wiem tylko, czy pamięta zawsze gdzie położył okulary!


Zaproponuj innego kandydata i uzasadnij z podaniem co może zmienić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2015r. o 21:09
a dlaczego ja mam proponować? wiem tylko, że gość w tym wieku ma inne zmartwienia, inne cele, inne zainteresowania i INNE problemy, które generalnie plasują jego szanse na rynku p;racy w okolicach ZERA! Dleczego ja, MY powinniśmy go zatrudnić na decyzyjnym stanowisku w Ratuszu?, gdy nikt nie powierzyłby mu prowadzenia własnej firmy czy firemki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~belmondo niezalogowany
5 sierpnia 2015r. o 21:24
~ napisał(a): a dlaczego ja mam proponować? wiem tylko, że gość w tym wieku ma inne zmartwienia, inne cele, inne zainteresowania i INNE problemy, które generalnie plasują jego szanse na rynku p;racy w okolicach ZERA! Dleczego ja, MY powinniśmy go zatrudnić na decyzyjnym stanowisku w Ratuszu?, gdy nikt nie powierzyłby mu prowadzenia własnej firmy czy firemki?


Uważasz, że radny ktróy zna się np. na oświacie jak mało kto nie nadaje się do Rady Miasta, aby jako opozycyjny radny pilnować tych spraw?
Jeden młody będzie klaskał ratuszowi bo siedzi w ich kieszeni, a drugi będzie krzyczał jak tatuś powie kiedy ma krzyczeć. No faktycznie wartość sama w sobie. Jaka jest ich wiedza samorządowa? Obawiam się, że właśnie (jak piszesz) "w okolicach ZERA"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 sierpnia 2015r. o 21:41
''nadchodzi młodość'' ;)
które to jej wydanie w osobie byłego nauczyciela chemii?
pamiętam go ze szkoły gdzie nazywano go ''bufonem'' :D
bezpodstawnie?..zapewniam że nie bo przez blisko cztery lata pozwolił nam to poznać ;)
dzisiaj na szczęście nic mnie on nie obchodzi :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2015r. o 21:56
falco napisał(a): ''nadchodzi młodość'' ;)
które to jej wydanie w osobie byłego nauczyciela chemii?
pamiętam go ze szkoły gdzie nazywano go ''bufonem'' :D
bezpodstawnie?..zapewniam że nie bo przez blisko cztery lata pozwolił nam to poznać ;)
dzisiaj na szczęście nic mnie on nie obchodzi :D


... Człowieku, On ma w d*ie twój komentarz... jemu chodzi o dietę radnego!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
5 sierpnia 2015r. o 22:03
W Radzie Miasta Bolesławiec nie ma ani jednego radnego który reprezentował by interesy mieszkańców .

Nie potrafią rozwiązać nawet prostych problemów.Nie potrafią zainicjować oszczędności w budżecie i strukturach władzy Gminy Miejskiej Bolesławiec ;
Nikt nie zaproponował audytu ani redukcji etatów.
Nikt nie zaprotestował przeciwko cateringowi na imprezach.Nikt nie zaproponował oszczędności na telefonach służbowych.Nikt nie zwrócił uwagi na niezasadność wielu wydatków , diet , delegacji , podróży.

Ci co są teraz pokornie przyklaskują wszystkim inicjatywom władzy.Są poniekąd od tej władzy pośrednio lub bezpośrednio zależni .

Bez wskazywania palcem jest kandydat spełniający obywatelskie oczekiwania.
Młody , zamożny , wykształcony , znający języki i ponad wszystko niezależny.
Już dla zachowania instynktu samozachowawczego warto mieć w radzie choć jednego przedstawiciela.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
5 sierpnia 2015r. o 22:03
dlatego ja również mam du.p.ie to czy będzie radnym czy nie :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.