Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

jaki orbitrek

~pytam niezalogowany
6 sierpnia 2015r. o 16:23
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pytam niezalogowany
6 sierpnia 2015r. o 17:52
Up
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pytam niezalogowany
6 sierpnia 2015r. o 20:46
Up
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kira niezalogowany
7 sierpnia 2015r. o 6:40
Nie kupuj magnetycznego,bo po paru razach zrezygnujesz z cwiczen. Jak cos to elektro-magnetyczny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ta niezalogowany
7 sierpnia 2015r. o 6:48
Każda góra ma swój kapelusz do zdjęcia aparatem fotograficznym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pytam niezalogowany
7 sierpnia 2015r. o 8:29
~Kira napisał(a): Nie kupuj magnetycznego,bo po paru razach zrezygnujesz z cwiczen. Jak cos to elektro-magnetyczny.


Ale dlaczego miałabym rezygnować? 2 lata jeździłam na mechanicznym (z najniższej półki cenowej) i nie było źle :) A co do elektromagnetycznych - to oczywiście najlepsze rozwiązanie, ale też niestety - najdroższe ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~:) niezalogowany
7 sierpnia 2015r. o 8:39
KARNET 100ZŁ/ na orce i na termach. sprzęt nowy i całkiem niezły. Wytrzymasz 2 mce i masz odpowiedź czy warto do domu uszczęśliwiać się jednym rodzajem sprzętu czy fajniej pobudzać różne partie mięśni...skoro pytasz jaki do domu to oznacza,że nie masz doświadczeń na sprzęcie. Z doświadczenia wielu napaleńców można wysnuć wniosek, że kupujemy do domu....najdroższe wieszaki :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pytam niezalogowany
7 sierpnia 2015r. o 10:01
~:) napisał(a): KARNET 100ZŁ/ na orce i na termach. sprzęt nowy i całkiem niezły. Wytrzymasz 2 mce i masz odpowiedź czy warto do domu uszczęśliwiać się jednym rodzajem sprzętu czy fajniej pobudzać różne partie mięśni...skoro pytasz jaki do domu to oznacza,że nie masz doświadczeń na sprzęcie. Z doświadczenia wielu napaleńców można wysnuć wniosek, że kupujemy do domu....najdroższe wieszaki :P


Po pierwsze poczytaj o orbitreku, a dowiesz się jakie partie mięśni pobudza. Po drugie nie wiem, czy czytasz ze zrozumieniem: ja ćwiczę na orbitreku grubo ponad 2 lata, więc uwierz mi, że wiem, co to regularne treningi i słomiany zapał nie wchodzi w grę (a chyba to sugerujesz :| ). Poza tym u mnie dochodzi pływanie, rower i hula-hop (to co lubię), dlatego nie mam zamiaru płacić co miesiąc 100 zł + 150 na dojazdy :P A co do drogich wieszaków, to masz rację - sama znam kilku jak to nazywasz "napaleńców", co w
takowe zainwestowali :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza