Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nauka/szkoła jazdy w Bolesławcu

~ niezalogowany
19 sierpnia 2014r. o 11:33
~Aga napisał(a): Ja idę teraz do nowej szkoły jazdy DOTT, mają dobrą cenę i instruktor jest ok, pracował w innej szkole jazdy i podobno spoko. Jak będzie dam znać, ale za tysiaka nie ma co i tak wszystko to to samo :)


Witam
Nie wiem czy za tysiaka wszędzie to samo... moja znajoma dzięki takiej oszczędności nie ma prawka jeszcze a zaczynała w zeszłym roku u Pana O. bo taniej za tysiaka...Ja robiłam u Zenka i mam już prawko, a Ona nie wiadomo kiedy je będzie miała. "Zaoszczędziła" parę stówek i co z tego, jak nie ma kasy i prawka. Moja siostra idzie do nauki jazdy, która jest w Bolesławcu od lat i jest sprawdzona, kurs kosztuje więcej, ale bedzię miała pewność, że zrobi i dostanie upragnione prawko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kazek niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 11:25
Hej
Zastanawiam sie nad kursem w tej szkole, na pierwszy rzut oka wyglada ok, nowa yariska , babka w biurze tez kumata. Ma ktos jakies doswiadczenie z ta szkola? Ktos juz zdawal po kursie u nich? Jak instruktor?
Z gory dzieki za info.
K.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kursantka niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 14:13
Moge tylko doradzic wybierzcie szkołę w której beda was uczyć na Colcie bo ja prawie caly kurs na yarisie i potem problem byl podczas egzaminu na łuku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 15:15
I po kursie tez kupcie colta. Boze co za sieroty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2346
#gustaw nieaktywny
29 sierpnia 2014r. o 16:19
Jawor jaki żołnierz taki instruktor - porażka !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Misia niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 16:20
DM Pabisz mają colta i świetnie uczą! Polecam!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr niezalogowany
29 sierpnia 2014r. o 16:44
Najlepszy jest ośrodek w Legnicy, szkoła jazdy Domino i Pan Łukasz M. !!!!! Polecam, super !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10527
#Crysis nieaktywny
29 sierpnia 2014r. o 21:07
Jak mam polecić szkołę jazdy to Eska. Szkoła posiada już Colta. Rewelacyjni instruktorzy oraz perfekcyjne przygotowanie do egzaminu.Polecam!! ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza