Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Omdlenia w Baderze
~XxX niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 20:56
Oczywiście że powinna być klima wszędzie.U nas wykorzystuje się pracowników więc automatycznie nie inwestuje się kasy w takie rzeczy jak klimatyzacja (klima na około 20m lokal to około 20 tyś zł).W USA brak klimy jest nie do pomyślenia,zakłady bez klim w lecie pustoszeją a domy bez klimy nie sprzedają się.Tylko ktoś siedzący w biurze Badera lub mający plecy w Baderze wypowiada słowa takie jak wpis powyżej.G.ó.w.n.o kogo obchodzi że klima kosztuje,powinna być i amen.To nie jest rzecz na tydzień tylko na długie lata.No ale przecież jeszcze prąd,nabijanie,lepiej żeby człowiek zdechł bo jest mniej warty niż klima....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 21:07
~XxX napisał(a): Oczywiście że powinna być klima wszędzie.U nas wykorzystuje się pracowników więc automatycznie nie inwestuje się kasy w takie rzeczy jak klimatyzacja (klima na około 20m lokal to około 20 tyś zł).W USA brak klimy jest nie do pomyślenia,zakłady bez klim w lecie pustoszeją a domy bez klimy nie sprzedają się.Tylko ktoś siedzący w biurze Badera lub mający plecy w Baderze wypowiada słowa takie jak wpis powyżej.G.ó.w.n.o kogo obchodzi że klima kosztuje,powinna być i amen.To nie jest rzecz na tydzień tylko na długie lata.No ale przecież jeszcze prąd,nabijanie,lepiej żeby człowiek zdechł bo jest mniej warty niż klima....


hehe no akurat tu się pomyliłeś/łaś, bo ani nie jestm z biura ani nie mam pleców w baderze...jestem z hali...i wiem co to sa upały w baderze ;( ale próbuje podejść do tego z dyplomacją, a może jednak dyrektor zmieni zdanie i wyda te pare tys. zł na klime lub chociaż jakiś nawiew.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
10 sierpnia 2015r. o 8:33
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): klimatyzacja musi być w biurze ze względu na komputery które się przegrzewają i tylko dlatego,gdyby komputery mogły działać w upały to by w biurze klim nie było,tych szefów co to obozy pracy tworzą nie interesuje wasze zdrowie ich interesuje zysk,nie ta mrówka to inna,kiedy ludzie wy to zrozumiecie?nigdy?


Większej głupoty nigdy nie słyszałam,człowieku na hali w Guardianie jest mnóstwo komputerów i jakoś każdy działa,żaden sie nie przegrzał w tym upale-pomyśl zanim sie zbłaźnisz
biorąc pod uwagę twój post i słowo błażnisz mogę tylko dodać że musisz być bardzo miernym imbecylem po pierwsze że pracujesz w obozie pracy ,a po drugie że takich słów jak człowieku błazen itd to jest właśnie ta miernota co swoje niedorzeczne racje próbóje na siłę komuś wmówić żeby mieć racje,a więc imbecylu to że napisałem że musi być klima przy komputerach większośc rozumnych potraktowała jak żart co widać,a ty jak to potraktowałaś?jak imbecyl,żegnam ciebie i twój niski poziom inteligencji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 sierpnia 2015r. o 9:53
~klucz-nick napisał(a):
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): klimatyzacja musi być w biurze ze względu na komputery które się przegrzewają i tylko dlatego,gdyby komputery mogły działać w upały to by w biurze klim nie było,tych szefów co to obozy pracy tworzą nie interesuje wasze zdrowie ich interesuje zysk,nie ta mrówka to inna,kiedy ludzie wy to zrozumiecie?nigdy?


Większej głupoty nigdy nie słyszałam,człowieku na hali w Guardianie jest mnóstwo komputerów i jakoś każdy działa,żaden sie nie przegrzał w tym upale-pomyśl zanim sie zbłaźnisz
biorąc pod uwagę twój post i słowo błażnisz mogę tylko dodać że musisz być bardzo miernym imbecylem po pierwsze że pracujesz w obozie pracy ,a po drugie że takich słów jak człowieku błazen itd to jest właśnie ta miernota co swoje niedorzeczne racje próbóje na siłę komuś
wmówić żeby mieć racje,a więc imbecylu to że napisałem że musi być klima przy
komputerach większośc rozumnych potraktowała jak żart co widać,a ty jak to potraktowałaś?jak imbecyl,żegnam ciebie i twój niski poziom inteligencji.




Żal czytać to co piszecie. A tak swoją drogą skoro reprezentujesz wysoki poziom inteligencji, to chyba wiesz, że ..... uje się nie kreskuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BE niezalogowany
10 sierpnia 2015r. o 12:24
Ludzie ogarnijcie się trochę jak w biurach siedzą tacy ludzie jak co nie którzy niepełno sprytni na hali to wam współczuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 sierpnia 2015r. o 10:27
~BE napisał(a): Ludzie ogarnijcie się trochę jak w biurach siedzą tacy ludzie jak co nie którzy niepełno sprytni na hali to wam współczuje


tak wlasnie jest - nie kazdy biurowy ma pelno pod deklem.....wiecej bialych plam....a do tych co marudza na biurowych - od dluzszego czasu na tablicy ogloszeniowej wisi 6 propozycji stanowisk do objecia.....zainteresowal sie ktos z hali? biureczko czeka, tylko odwaznych brak....lepiej pohejtowac i pomarudzic...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Maja niezalogowany
11 sierpnia 2015r. o 23:22
To po jaki Ch. U.J. tam pracujecie jak wam źle kogo obchodzą wasze narzekania można się zwolnić i coś nowego poszukać ale nie lepiej k.o.r.w.a narzekać a jutro rano dalej d.u.p.e lizać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11839
#Donn nieaktywny
12 sierpnia 2015r. o 6:37
Dziwi mnie to, że w całym Baderze jest tak samo gorąco. A tylko szwalnia omdlała.

Byłem u was i rzeczywiście było tam ciepło. Ale w innych zakładach było dużo gorzej i tam nikt nie mdlał. Mi to bardziej wygląda na masową histerię lub nie dbacie o siebie (brak nawadniania się, odpowiedni przewiewny strój itp.)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMAMrowka zaprasza