Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Święto Ceramiki coraz bliżej
~Tak z boku patrząc.... niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 11:45
Program tegoroczny miał uwzględniać Ceramiczny Bike Maraton, który po zeszłorocznym SUKCESIE mógł wpisać się w ten kalendarz. Nie tylko, że mógł, ale byłby bardzo piękną kartą tej imprezy. Tyle było obiecane i co, także brakło środków....................?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tak z boku patrząc........... niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 12:01
Bazując na powyższym "info" wywołałbym niesłuszną dyskusję. Autor skoncentrował się na "duszy", ale o ciele zapomniał:-).
Doszukałem się solidniejszej informacji i zapraszam http://ceramiczne-mtb.pl/mtb/
Miłej niedzieli:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ok niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 12:13
Możecie mnie krytykować ale tak jak wcześniej pisałem nasza impreza zamienia się w zwykłą straganiarską imprezę . Z jednej strony cieszę się ,że coś będzie z drugiej strony no właśnie to coś jest organizowane w setkach miast w naszym kraju . Mieliśmy i mamy zaplecze i ludzi którzy chcą działać - gliniada , nawet maraton o którym wcześniej było napisane i pewnie wiele innych pomysłów które ,,ubarwiają '' święto i dodają orginalności . Korzystając z talentów i chęci naszych mieszkańców nie będzie trzeba ściągać artystów z innych miast czy państw .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 13:08
Popieram przedmówcę. Święto przestało być czymś wyjątkowym, czymś na co się czeka z roku na rok.Teraz to tandetne stragany, występy "gwiazd" mało ciekawe.Od 4 lat bywałam na święcie i było tak samo.W tym roku mnie nie będzie tak samo jak nowości czy ciekawego wydarzenia na które warto by było przyjść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Piotr niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 16:52
Potwierdzam spostrzeżenia przedmówców. Impreza tandecieje. Staje się przaśna i jarmarczna.Podobna wielu innym miasteczkowym eventom. Bez charakteru,klasy i tożsamości.Szef miasta wypalił się , więc ŚC wygląda jak sprana stara marynarka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jolanta G niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 20:54
Chyba napisze o zupełnie innym święcie bo ja obserwuje od lat Bolesławieckie Święto ceramiki i mam zupełnie odmienne zdanie niż poprzednicy.
Na początku była to impreza podobna do imprez tego rodzaju organizowanych w kraju. Za sprawą wyjątkowych mieszkańców tego miasta impreza ta to nie jest zwykły jarmark, tandeta, .... Bolesławieckie Święto Ceramiki to dziś nietuzinkowa największa impreza regionu, co roku z innym i atrakcyjnym, bogatszym programem. By to zauważyć wystarczy spróbować przestać być zrzędliwym malkontentem(paskudna wada wszystkich niemal Polaków). Trzeba skupić sie na tym co naprawde ważne i uchwycić dobre i warte tego wydarzenia. Nie można skupiać się na tym co może mniej wyszło trzeba myśleć o kolejnym kroku po to by można było lepiej i lepiej i lepiej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 21:55
Święto ceramiki, święto drutu, stokrotki, psa, kota, lasu, niezapominajki i nie wiadomo jeszcze czego. Prawie każda rzecz ma swoje święto. To już się nudne zrobiło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 sierpnia 2015r. o 22:50
Szkoda tylko że piersi będą sztuczne a nie te prawdziwe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.