Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

klub bar disco

~mala niezalogowany
13 sierpnia 2015r. o 22:38
Ja mam 22lata ale chciałabym pójść gdzieś gdzie się pobawie przy fajnej muzyce normalnej a nie przy jakimś trence czy techno ... i gdzieś gdzie nie wpuszczają gowniar po 15-16lat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~master niezalogowany
13 sierpnia 2015r. o 22:45
~mala napisał(a): Ja mam 22lata ale chciałabym pójść gdzieś gdzie się pobawie przy fajnej muzyce normalnej a nie przy jakimś trence czy techno ... i gdzieś gdzie nie wpuszczają gowniar po 15-16lat

To teraz napisz mi gdzie można sie w tym mieście bawić przy trance i techno, albo żeby bylo łatwiej, to napisz mi gdzie w Polsce? Lubię trance i poza kilkoma znanymi kawalkami w oceanie house'u, dance i disco polo w polskich klubach go nie uświadczysz. O techno to juz w ogóle nie wspominam, bo popularność u nas praktycznie zerowa.
Poduczyć się z muzyki, a później narzekać n forum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12904
BogdanNowakJr
13 sierpnia 2015r. o 22:52
~mala napisał(a): Ja mam 22lata ale chciałabym pójść gdzieś gdzie się pobawie przy fajnej muzyce normalnej a nie przy jakimś trence czy techno ... i gdzieś gdzie nie wpuszczają gowniar po 15-16lat


Piwnica Paryska, Piątki do 02h00 a Soboty do 04h00
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 sierpnia 2015r. o 22:54
Tak,tak.Paryska super lokal.Menel na menelu,sami adoratorzy......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mala niezalogowany
13 sierpnia 2015r. o 23:11
Dla mnie to co leci w naszych klubach to ogólnie wielkie g**** nie pozostaje mi nic innego jak zaczekać na powrót do Londynu i tam się udać to klubu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mala niezalogowany
13 sierpnia 2015r. o 23:14
Tam się chociaż można dobrze pobawić przy najnowszych kawałkach które słychać również w radiu i napić porządnego drinka od porządnego barmana a nie jakieś pomyje wlane do szklanki za dwie dychy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fantazyjny żul niezalogowany
14 sierpnia 2015r. o 0:08
~maleficenta napisał(a): w Lubinie tak samo wielkie g jest. jakieś dwa żulerskie puby. A imperium i envy to składownia przyszczatych gnojków nic więcej. Może idź do paryskiej jeśli lubisz starych spoconych Zbigniewów lub na emerycki dancing do dawnego Merkury na JP


ten żulionerski dawny merkury to pewnie fantazja :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza