Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Po co kościołowi pieniądze ?

2900
#falco nieaktywny
24 sierpnia 2015r. o 22:40
jeśli masz na myśli czasy współczesne i realnie patrzysz na to co dzieje sie wewnątrz obecnego Kościoła ,to masz rację ...
dzisiaj kler i wiara to jak woda i ogień...
(oczywiście uogólniam bo zawsze zdarzają się wyjątki)

ale oświeć mnie...kto to z ambon grzmi o ''upadku wiary''
jakiś hydraulik czy też listonosz?

bo mnie jeden z drugim wyglądem przypomina księdza ;)


Dopisane 24.08.2015r. o godz. 22:40:

Piotrek
tu masz jak na dłoni...

''Agata Kornhauser-Duda jest córką znanego poety, prozaika i krytyka literackiego oraz tłumacza literatury chorwackiej i serbskiej, Juliana Kornhausera.''

jedno jest pewne-nie jest Żydówką :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nudy niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 22:43
weżcie już skończcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 sierpnia 2015r. o 22:45
a teraz ''drodzy parafianie'' idę do łóżeczka by odpocząć przed kolejnym dniem budowania własnego ''socjal-izmu'' :D
ale jutro wrócę ...chyba, jako że ja również ''nie znam dnia ani godziny'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 sierpnia 2015r. o 22:46
:D Zawsze to jakiś plus. :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jonasz niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 22:50
falco napisał(a): no wreszcie!!!!...ktoś zadał sobie odrobinę trudu :)
Jonasz -ja to już dawno czytałem jak i to o rekinach i komorach powietrznych jako wytłumaczenie ''jak ktoś może przeżyć trzy dni pod wodą'' ;)


I to wszystko co masz do napisania ? Po tylu prześmiewczych postach na ten temat ? Przekonują Cię argumenty zawarte w tym tekście ? Jeśli nie, to myślę,że skoro wywołałeś ten temat to jesteś zobligowany do tego, żeby w naukowy sposób obalić wszystko, co jest tam napisane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 22:52
Nie godzi się publikować takiej chorej nienawiści do wiary i religii ...... Wszystkie wasze wypowiedzi to bzdurne fantasmagorie..... Dajcie sobie na wstrzymanie Falco i Pannazdzieckiem.... :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 22:57
~Jonasz napisał(a):
I to wszystko co masz do napisania ? Po tylu prześmiewczych postach na ten temat ? Przekonują Cię argumenty zawarte w tym tekście ? Jeśli nie, to myślę,że skoro wywołałeś ten temat to jesteś zobligowany do tego, żeby w naukowy sposób obalić wszystko, co jest tam napisane.


Szkoda czasu na takich dziwny czlowiek ów. Nie ma sensu rozmawiać z tym błaznem :)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 sierpnia 2015r. o 23:14
~ napisał(a): Nie godzi się publikować takiej chorej nienawiści do wiary i religii ...... Wszystkie wasze wypowiedzi to bzdurne fantasmagorie..... Dajcie sobie na wstrzymanie Falco i Pannazdzieckiem.... :|


Mylisz się . Papuga być może jest ateistą , ale ja , nie wierzę , ja wiem , że Stwórca kreuje nieustannie. Naczelny intelekt Wszechświata. Widać to po ciągu Finabucciego i w fraktalizmie Natury. Widać to po różnorodności życia na tej nieszczęśliwej , pięknej Planecie. Widać to po różnorodności intelektu wśród skołowanych Istot. Widać to w logice związku przyczynowo- skutkowego. Nie odbieram nikomu wiary , martwi tylko ta " ślepa "
Kościół w parafiach jednoczy w pewnej mierze społeczności lokalne. Kościół w Watykanie zdziera kasę i nic więcej.

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego