Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Oszustwo

~Klient niezalogowany
16 sierpnia 2015r. o 7:51
Mam pytanie czy zdarza wam się,ze w sklepach kupując np. wędliny lub mięso. Lub jaki kolwiek towar zapakowany hermetycznie jest ponownie ważony. Nabijany nowy kod kreskowy,naklejany na op i z takim towarem udajesz sie do kasy? Ja bardzo zwracam na to uwagę bo jest to nie dopuszczalne a w kilkunastu sklepach z tą praktyka sie spotkałam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa niezalogowany
16 sierpnia 2015r. o 13:14
W naszym mieście mało kto nie robi wałków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
16 sierpnia 2015r. o 13:29
~Klient napisał(a): Mam pytanie czy zdarza wam się,ze w sklepach kupując np. wędliny lub mięso. Lub jaki kolwiek towar zapakowany hermetycznie jest ponownie ważony. Nabijany nowy kod kreskowy,naklejany na op i z takim towarem udajesz sie do kasy? Ja bardzo zwracam na to uwagę bo jest to nie dopuszczalne a w kilkunastu sklepach z tą praktyka sie spotkałam.

A czemu to niedopuszczalne?

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2015r. o 15:03
Blackjack napisał(a):
~Klient napisał(a): Mam pytanie czy zdarza wam się,ze w sklepach kupując np. wędliny lub mięso. Lub jaki kolwiek towar zapakowany hermetycznie jest ponownie ważony. Nabijany nowy kod kreskowy,naklejany na op i z takim towarem udajesz sie do kasy? Ja bardzo zwracam na to uwagę bo jest to nie dopuszczalne a w kilkunastu sklepach z tą praktyka sie spotkałam.

A czemu to niedopuszczalne?
Czemu? Pewnie "temu" ,że towar nieświeży otrzymuje inną metkę z wpisanym nowym terminem do spozycia,mnie sie tak zdarzyło,w porę sprawdziłam i nie wzięłam badziewia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2015r. o 15:56
To nie lepiej kupić świeże ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2015r. o 16:03
Nie chodzi tu o świeżość towaru, tylko o wązenie towaru juz zważonego przez producenta. Skoro na opakowaniu jest napisane np, 0,324. to tak powinno być. A nie w tym grubym hermetycznym opakowani towar ląduje ponownie na wagę na stoisku mięsnym. I nagle mamy więcej. Jest to bardzo często praktykowane.. Kiedyś miałam starcie w sklepie kupując kabanosy, chciałam dwie paczki cena ponad 40 zł za kg. A sznowna pani mi je waży. Sama pracowałam w sklepie i jest to nie dopuszczalne. Ale widzę ze jest to nagminne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2015r. o 16:12
~ napisał(a): Nie chodzi tu o świeżość towaru, tylko o wązenie towaru juz zważonego przez producenta. Skoro na opakowaniu jest napisane np, 0,324. to tak powinno być. A nie w tym grubym hermetycznym opakowani towar ląduje ponownie na wagę na stoisku mięsnym. I nagle mamy więcej. Jest to bardzo często praktykowane.. Kiedyś miałam starcie w sklepie kupując kabanosy, chciałam dwie paczki cena ponad 40 zł za kg. A sznowna pani mi je waży. Sama pracowałam w sklepie i jest to nie dopuszczalne. Ale widzę ze jest to nagminne.

Pochodzisz z Poznania?
Ile te opakowanie waży ... daj spokój
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 sierpnia 2015r. o 16:18
~ napisał(a):
~ napisał(a): Nie chodzi tu o świeżość towaru, tylko o wązenie towaru juz zważonego przez producenta. Skoro na opakowaniu jest napisane np, 0,324. to tak powinno być. A nie w tym grubym hermetycznym opakowani towar ląduje ponownie na wagę na stoisku mięsnym. I nagle mamy więcej. Jest to bardzo często praktykowane.. Kiedyś miałam starcie w sklepie kupując kabanosy, chciałam dwie paczki cena ponad 40 zł za kg. A sznowna pani mi je waży. Sama pracowałam w sklepie i jest to nie dopuszczalne. Ale widzę ze jest to nagminne.

Pochodzisz z Poznania?
Ile te opakowanie waży ... daj spokój


To zważ sobie w domu np. To zobaczysz ile. A producent poto podaje wage by jej używac. I nie płacimy za opakowania. A dzieje sie tak bo na to oszustwo sami zezwalamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.