Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Fetor bolesławiecki

2820
#k1p nieaktywny
19 sierpnia 2015r. o 18:12
A ja na teściową nakrzyczałam, żeby w końcu psie kupy z własnego ogródka posprzątała, bo to na pewno to tak cuchnie :-)
Zwątpiłam, gdy okazało się, że śmierdzi w całym mieście. Kupy u teściowej nie mają takiego zasięgu :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 18:15
Na Kościuszki za budynkiem Invest Park... czy jakoś tak to się pisze rozrzucali g.....a jechałem o 14 to myślałem że zaraz umrę ze smrodu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 19:31
Ale cap na Staszica...zachęta dla tych co wahają się czy przeprowadzić się do Bolca...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~soldat niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 20:21
~ napisał(a): Na Kościuszki za budynkiem Invest Park... czy jakoś tak to się pisze rozrzucali g.....a jechałem o 14 to myślałem że zaraz umrę ze smrodu...

zawiadomić policję, nie da rady funkcjonować na oś. Staszica
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~parasol niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 20:46
Os.Staszica _ W calym domu wali bo mam otwarte okna.... Piekna wizytowka miasta taki smród !!!!! Czuje sie jakbym siedzial w kibelku....Supet.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 20:47
No niestety ale Policja umywa ręce.To jest teren prywatny i mogą sobie robić co im się podoba.Tu Stacja Sanitarno Epidemiologiczna powinna działać ale jak zwykle się opier dalają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~de de niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 20:51
Przecież wylewanie kiszonki o ile tak jest to przestępstwo.Ona zależy w jakiej ilości została wylana może zanieczyścić wody gruntowe ogromną liczbą bakterii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 21:30
~de de napisał(a): Przecież wylewanie kiszonki o ile tak jest to przestępstwo.Ona zależy w jakiej ilości została wylana może zanieczyścić wody gruntowe ogromną liczbą bakterii.
Wszyscy urzędnicy mają to ciężko gdzieś, nikt nie zechce podjąć interwencji , jedyna droga to sąd -kodeks cywilny jasno określa, każda uciążliwość, która narusza możliwość swobodnego korzystania z własnej nieruchomości jest niedopuszczalna i podlega karze .Złóżcie pozew zbiorowy ,podpiszcie petycję dot. powrotu prac nad ustawą odorową to chyba jedyne wyjście, zgłoście problem do biura poselskiego teraz chyba tylko do PiS, bo na obecne partie rządzące nie ma już co liczyć, w sprawie odoru nie zrobili nic przez tyle lat .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.