Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Rozbite butelki pod wiaduktem

~ziom-bol niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 12:43
Niedawno udałem się ze znajomymi spoza Bolesławca, aby pokazać im nasza "perełkę" - wiadukt nad Bobrem. Było mi wstyd,gdy pod wiaduktem ujrzałem całe mnóstwo rozbitych butelek po piwie i winie. Czy władze miasta mogą coś z tym zrobić, aby mieszkańcy tego pięknego miasta nie musiały wstydzić się w takich sytuacjach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 14:10
Cholera ....! A moi znajomi też 400km.w sobotę przejadą by zobaczyć ten wiadukt...Idziemy w piątek zbierać to szkło czy zmusimy do tego straz miejską w myśl zasady :Nie upilnowali niech sprzątają...:) Wazne by wstydu nie było!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 14:17
Idziemy w piątek pilnować by strażnicy dokładnie wyzbierali całe szkło :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 14:35
A jeszcze w zeszłym tygodniu było wysprzątane, aż sam się zdziwiłem. Często jeżdzę tam na rowerze z synem i generalnie syf jest straszny. I sprzątanie tutaj niewiele pomoże dopóki nie zmieni się mentalność ludzi, a młodzieży w szczególności
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wielki niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 18:38
Tam zawsze menele siedzą i piją a później flaszki latają.Nie ma na to innej rady niż dzwonić po straż miejską jak widzisz takie akcje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nero niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 19:20
Nasz Roman nie widzi w tym problemu. Tak samo jak z rozpadającym się mostem na ul. Mostowej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 19:22
A dziwne bo on z Dolnych Młynów jest.Ma tam mieszkanie po rodzicach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 sierpnia 2015r. o 19:41
chwila, nie wiem czy wiecie, ale na moście na Mostowej "naprawili"ok. 1m chodnika i to tylko połowę szerokości ...inwestycja jak się patrzy ja się pytam po co nam taka władza od prezydenta poczynając a na radnych(przydupasach)kończąc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.