Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Podwyższone ceny w Aniołku?!

~Cinek niezalogowany
20 sierpnia 2015r. o 20:56
Byłem z rodziną i znajomymi w sobotę przed świętem ceramiki i piwo 0.5 l kosztowało 7 zł. Pizza również była tańsza, muszę przyznać, że smaczna. Jeżeli faktycznie ceny wzrosły i za piwo 0.5 l trzeba zapłacić 10 zł , a za pizzę 24 zł to życzę pani Barbarze wszystkiego dobrego, ale wielu bolesławian będzie omijało "Aniołek" szerokim łukiem . Skończy się święto ceramiki , turyści opuszczą nasze piękne miasto . A w "Aniołku" pustki będą ...... Zawsze trzeba pamiętać o tym , że najeść się można pomalutku łyżką , a nie chochlą pani Barbaro . Powodzenia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2015r. o 22:12
~Cinek napisał(a): Byłem z rodziną i znajomymi w sobotę przed świętem ceramiki i piwo 0.5 l kosztowało 7 zł. Pizza również była tańsza, muszę przyznać, że smaczna. Jeżeli faktycznie ceny wzrosły i za piwo 0.5 l trzeba zapłacić 10 zł , a za pizzę 24 zł to życzę pani Barbarze wszystkiego dobrego, ale wielu bolesławian będzie omijało "Aniołek" szerokim łukiem . Skończy się święto ceramiki , turyści opuszczą nasze piękne miasto . A w "Aniołku" pustki będą ...... Zawsze trzeba pamiętać o tym , że najeść się można pomalutku łyżką , a nie chochlą pani Barbaro . Powodzenia .


A może ta knajpa ma w du.ie mieszkańców i liczy że zedrze z przyjezdnych / :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2015r. o 22:26
~Cinek napisał(a): Byłem z rodziną i znajomymi w sobotę przed świętem ceramiki i piwo 0.5 l kosztowało 7 zł. Pizza również była tańsza, muszę przyznać, że smaczna. Jeżeli faktycznie ceny wzrosły i za piwo 0.5 l trzeba zapłacić 10 zł , a za pizzę 24 zł to życzę pani Barbarze wszystkiego dobrego, ale wielu bolesławian będzie omijało "Aniołek" szerokim łukiem . Skończy się święto ceramiki , turyści opuszczą nasze piękne miasto . A w "Aniołku" pustki będą ...... Zawsze trzeba pamiętać o tym , że najeść się można pomalutku łyżką , a nie chochlą pani Barbaro . Powodzenia .

no ale byłeś z rodzina zjadłes wypiłes i zapłaciłes. teraz ceny w górę turysci przyjda zapłacą i pojadą. ceny spadna. A jak nie spadna to knajpa splatuje. To jej knajpa jej kasa i jej problem. Nie rozumiem dlaczego wszyscy się podniecaja cudzym interesem??? Coż was to obchodzi? Nie pasi mi to idę gdzie indziej i mam w d basie i jej knajpe. Czemu nikt nie chodzi do prezesa Zehndera żeby obniżył ceny kaloryferów to polacy bedą kupowac?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2015r. o 8:40
A ja sie zastanawiam po co kelnerki stoja tak w ogrodku nad klientami? Przeciez jak ktos cos bedzie potrzebowal to wejdzie i poprosi a tak nawet swobodnie porozmawiac klienci nie moga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2015r. o 12:44
Wychodzi na to, że w Aniołku musi się źle dziać!
Nie wiem, co oni chcą wskórać podnosząc ceny? W każdej innej knajpce w Rynku jedzenie jest w tej samej cenie, stoliki są pozajmowane w środku i na zewnątrz i mimo tego kolejki nadal się powiększają. Ludzie wolą poczekać, ale za to zjeść smacznie i w przestępnej cenie. A w Aniołku pustki. Może jak już nie ma miejsca w innych knajpkach to w ostateczności ludzie idą do Aniołka. Ale tak czy siak baaardzo zły sposób wzbogacenia się przez panią B. na BŚC. Widać chciwość nie popłaca :D Jak się nie umie prowadzić knajpy to i nawet Geslerowa nie pomoże! WSTYD!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2015r. o 14:09
uwielbiam gulasz w Aniołku :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gencfb niezalogowany
21 sierpnia 2015r. o 17:04
Chu... jedzenie to i ceny Ch. ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 sierpnia 2015r. o 17:28
~ napisał(a): uwielbiam gulasz w Aniołku :)


W knajpach nie jadam gulaszu bo nie wiem czy nie zrobiono z resztek po innych klientach :P :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza