Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy w Boleslawcu jest praca dla programistow Java/C++ ?

~ niezalogowany
23 września 2015r. o 20:49
~C4 napisał(a):
~ napisał(a):
skorn napisał(a): W ofercie stało 3500 brutto czy jakoś tak.
dalej malo. Tyle to powinno byc netto

3500 to jest nic , programista ( w zależności oczywiście od języków) ale w przypadku C++ powinien zarobić minimum 2 razy tyle i to oczywiscie netto
dla junior dev 3500 netto to jak na bc niezle.senior powinien oczywiscie zarabiac duuuuzo wiecej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2015r. o 20:49
Mówimy o funtach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2015r. o 10:15
W UK junior nie dostaje 3,5 k funtow netto, tylko ok 2000-2200 brutto. 3500 netto to dostaje solidny senior dev.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2015r. o 7:14
~zx napisał(a): witam wszystkich.
Mieszkam i pracuje na codzien w Anglli, ale teraz jestem z dziewczyną w Bolesławcu i tak mi się tu spodobało, że myślimy, żeby się tu osiedlić. Żona nie będzie miała problemów z pracą w swoim zawodzie, bo jest farmaceutką. Ja jestem jednak programistą Java/c++ (prawie 10 lat doświadczenia w dużych międzynarodowych firmach) i dlatego zastanawiam się, czy w Bolesławcu i okolicach istnieją firmy programistyczne. W internecie znalazłem tylko jedną, ale może źle szukam? Mogę ew dojechać do pracy do 50 km, jeśli stawki będą odpowiednio wysokie.
Pozda tym drugie pytanie - ile zarabiają w małych miastach w Polsce programiści? Czy macie doświadczenie z pracy w lokalnych firmach programistycznych? Jakie są mniej więcej zarobki dla doświadczonych programistów?


Wszystko myślę zależy od faktyznych umiejętności. Ja gdybym znał dobrze C++ uderzał do navsim na kwiatowym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2015r. o 9:27
jak ktos zna dobrze c++ to nie bedzie pracowal za grosze w navsim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2015r. o 10:52
to niech szuka dalej hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2015r. o 10:52
to niech szuka dalej hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2015r. o 19:48
~ napisał(a): to niech szuka dalej hahaha


Juz sie umowilem z moja poprzenia firma, ze bede pracowal zdalnie za 75% pensji. Tak wiec ofery za 2000 zl w ogole mnie nie iteresuja. Wujek jest murarzem i ma wiecej, programista nie wezmie nigdy takiej kasy. Jak ktos za tyle pracuje w navsim to jest frajerem albo nic nie umie.

Pozdrawiam wszystkich programistow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza