Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ceramika Artystyczna zwyciężyła w paradzie ceramicznej
~ niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 19:37
~Anonim napisał(a): Widywałem weselsze pogrzeby. Większość uczestników parady miała miny jakby szli za karę. Widzowie też patrzyli na to coś niczym na kondukt żałobny.

Prawda.
Niczym 1go-maja!!! Urra! Urra
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 19:39
Za mało było gliny w pochodzie.Jarmarcznie,przaśnie,zgodnie z rozpiską,..gliniado wróć!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 19:44
~ napisał(a):
~Jolka napisał(a): Najlepsza była GLINIADA 2015 :)
W Lwówku na was czekają.

Nie tylko we Lwówku na nich czekają, czego dowodem byli zagraniczni goście, którzy przyjechali specjalnie na Gliniadę. Ubrali się na czarno i chcieli Gliniady.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 22:27
Wielka smuta w Bolesławcu AD 2015. Dziękujemy Roman!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 22:36
~ napisał(a):
~Anonim napisał(a): Widywałem weselsze pogrzeby. Większość uczestników parady miała miny jakby szli za karę. Widzowie też patrzyli na to coś niczym na kondukt żałobny.

Prawda.
Niczym 1go-maja!!! Urra! Urra

ale ktoś ma traumę z młodych lat. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 23:29
~ napisał(a):
~Anonim napisał(a): Widywałem weselsze pogrzeby. Większość uczestników parady miała miny jakby szli za karę. Widzowie też patrzyli na to coś niczym na kondukt żałobny.

Prawda.
Niczym 1go-maja!!! Urra! Urra


Trzeba było tyle nie pić to byś widział jak było naprawdę.
PIĘKNA, KOLOROWA I RADOSNA IMPREZA!
No i wreszcie bez tej zafajdanej błotem błazenady !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 0:17
~ napisał(a): Trzeba było tyle nie pić to byś widział jak było naprawdę.
PIĘKNA, KOLOROWA I RADOSNA IMPREZA!
No i wreszcie bez tej zafajdanej błotem błazenady !!

Są trzy prawdy
- cała prawda
- tylko prawda
- i g... prawda
Twoja jest ta trzecia. Większość uczestników szła jakby za karę. A widzowie zostało tylko kontestować ten obraz nędzy i rozpaczy.
Szkoda jeszcze że szambiarki w tym "pięknym i barwnym korowodzie" nie puścili. A co wspólnego ze świętem ceramiki mieli wodociągowcy z ukraińskiego Truskawca to już zupełnie pojąc nie mogę. Pewnie tyle samo wspólnego co hiszpańskie niedźwiedzie za 30 tysi.
Dobrze by impreza się rozwijała. Za rok proponuję w niej uwzględnić złomiarzy z ich wózeczkami. Tylko proszę uważać jak będą przejeżdżać koło pieca Grobelnego bo tam sporo stali do wyszabrowania. Można by też puścić zakłady pogrzebowe - maja przecież doświadczenie w jeździe w procesjach no i fajne bryki ze złoceniami. To się powinno podobać gawiedzi bardziej niż jakieś gliniane pomazańce :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
23 sierpnia 2015r. o 0:17
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~Anonim napisał(a): Widywałem weselsze pogrzeby. Większość uczestników parady miała miny jakby szli za karę. Widzowie też patrzyli na to coś niczym na kondukt żałobny.

Prawda.Niczym 1go-maja!!! Urra! Urra

ale ktoś ma traumę z młodych lat. ;)

No co ?? Ja też pamiętam z dzieciństwa takie pochody. Zaczynały się w Rynku, a kończyły właśnie na stadionie (starym). Tam trzeba było wysłuchać przemówienia. Niektórzy w pochodzie tańczyli, niektórzy śpiewali i nieśli rekwizyty. Byli też ludzie smutni. Kto tego nie doświadczył, temu się nie kojarzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.