Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ceramika Artystyczna zwyciężyła w paradzie ceramicznej
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 1:27
więc wróciło stare .co sie zmieniło? ;( zalezy kto u kogo w kieszeni siedzi. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rafaucio niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 8:44
Ludzie, skąd u Was tyle jadu i zawiści? Myślicie, że wszyscy będą się uśmiechać przez kilka godzin, zobaczcie, że ustawiać się zaczęli na 2 godziny przed wymarszem a niektórzy już od 7 rano byli w firmach, aby ich udekorować. Było również dość gorąco i ludzie byli już zmęczeni zanim wyruszyli a i tak stworzyli świetną atmosferę. Oczywiście nie wszystkim się podobało, ale myślę, że takie osoby to raczej powinny pójść na samotny spacer do lasu aby innych nie widzieć lub nie ruszać się sprzed swoich TV gdzie celebryci są zawsze szczęśliwi i uśmiechnięci.
Gratuluję Wszystkim uczestnikom Parady i cieszę się że tak fajnie wyszło i nie jest to tylko moje zdanie ale również znajomych którzy specjalnie przyjechali do Bolesławca na Święto Ceramiki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 9:12
ela napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~Anonim napisał(a): Widywałem weselsze pogrzeby. Większość uczestników parady miała miny jakby szli za karę. Widzowie też patrzyli na to coś niczym na kondukt żałobny.

Prawda.Niczym 1go-maja!!! Urra! Urra

ale ktoś ma traumę z młodych lat. ;)

No co ?? Ja też pamiętam z dzieciństwa takie pochody. Zaczynały się w Rynku, a kończyły właśnie na stadionie (starym). Tam trzeba było wysłuchać przemówienia. Niektórzy w pochodzie tańczyli, niektórzy śpiewali i nieśli rekwizyty. Byli też ludzie smutni. Kto tego nie doświadczył, temu się nie kojarzy.


-**** w dupie byłaś g...no widziałaś ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 9:22
~Rafaucio napisał(a): Ludzie, skąd u Was tyle jadu i zawiści? Myślicie, że wszyscy będą się uśmiechać przez kilka godzin, zobaczcie, że ustawiać się zaczęli na 2 godziny przed wymarszem a niektórzy już od 7 rano byli w firmach, aby ich udekorować. Było również dość gorąco i ludzie byli już zmęczeni zanim wyruszyli a i tak stworzyli świetną atmosferę. Oczywiście nie wszystkim się podobało, ale myślę, że takie osoby to raczej powinny pójść na samotny spacer do lasu aby innych nie widzieć lub nie ruszać się sprzed swoich TV gdzie celebryci są zawsze szczęśliwi i uśmiechnięci.
Gratuluję Wszystkim uczestnikom Parady i cieszę się że tak fajnie wyszło i nie jest to tylko moje zdanie ale również znajomych którzy specjalnie przyjechali do Bolesławca na Święto Ceramiki.

Umiem zmęczenie od zażenowania. A większość uczestników parady "ceramicznej" była najzwyczajniej w świecie zażenowana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 9:23
odróżnić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 9:24
Uważam że było super.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Boleslawianin niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 10:37
Ja również uważam , że było super. Jestem dumny , że mamy coś, czego nigdzie indziej nie ma. Uczestników parady z roku na rok przybywa i coraz bardziej kolorowo. Fajnie,że dołączają inne zakłady, to świadczy tylko o lokalnym patriotyzmie i chęci zabawy. BRAWO! A marudy zawsze byly i będą . Sami nic nie robią, ale innych krytykują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 11:03
mógłbyś wymienić te zakłady?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza