Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ceramika Artystyczna zwyciężyła w paradzie ceramicznej
2884
ela
23 sierpnia 2015r. o 11:19
~ napisał(a):
ela napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~Anonim napisał(a): Widywałem weselsze pogrzeby. Większość uczestników parady miała miny jakby szli za karę. Widzowie też patrzyli na to coś niczym na kondukt żałobny.

Prawda.Niczym 1go-maja!!! Urra! Urra

ale ktoś ma traumę z młodych lat. ;)

No co ?? Ja też pamiętam z dzieciństwa takie pochody. Zaczynały się w Rynku, a kończyły właśnie na stadionie (starym). Tam trzeba było wysłuchać przemówienia. Niektórzy w pochodzie tańczyli, niektórzy śpiewali i nieśli rekwizyty. Byli też ludzie smutni. Kto tego nie doświadczył, temu się nie kojarzy.

-**** w dupie byłaś g...no widziałaś ...

Nie bywam tam gdzie ty, czyli w d.pie. Zamiast podważać cudzą wiarygodność, lepiej zetrzyj sobie z twarzy to żółto-brązowe co ci pozostało po wyjściu z ...
Wazeliny nie ścieraj, bo musisz wrócić :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Yaco niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 11:19
Parada to dobry pomysł, ale źle przemyślana. Nie wiem kto zaplanował blokadę jednej z ważniejszych dróg w mieście (obwodnicy małej). Zamiast zrobić te pokazy na stadionie, to bezmyślnie robiono je na głównej drodze. To co się działo obok to armagedon. Pełno samochodów - jeden wielki kocioł. Brak przedostania się z osiedla Starzyńskiego na drugą stronę czyli na osiedle Jana Pawła i odwrotnie. Jeden wielki chaos. Kierowcy wściekli, korki niesamowite. No ale co tam ważne że posypały się kwiatki i poszły prezentacje na głównej drodze. Oby jak najmniej takich bezmyślnych pomysłów. Taką drogę przechodzi się raz dwa a nie blokuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 11:31
~Yaco napisał(a): Parada to dobry pomysł, ale źle przemyślana. Nie wiem kto zaplanował blokadę jednej z ważniejszych dróg w mieście


Roman podziękował na stadionie za szybkie pozytywne załatwienie zamknięcia ul.Chrobrego, marszałkowi Przybylskiemu. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
[email protected] niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 16:20
Widzę że to była częściowa tragedia! JAK SIĘGAM PAMIĘCIĄ, GŁÓWNY EFEKT TEJ IMPREZY TO PRZEMARSZ GLINOLUDÓW! Całość postrzegam tak jakby ktoś szedł w pochodzie 1-wszo majowym, w sylwestra z okazji Święta zmarłych!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 17:41
[email protected] napisał(a): Widzę że to była częściowa tragedia! JAK SIĘGAM PAMIĘCIĄ, GŁÓWNY EFEKT TEJ IMPREZY TO PRZEMARSZ GLINOLUDÓW! Całość postrzegam tak jakby ktoś szedł w pochodzie 1-wszo majowym, w sylwestra z okazji Święta zmarłych!



BUAHAHAHA!
Przemarsz tych o.bkupczynych gliną to była zawsz największa wiocha tej imprezy! Nareszcie ich wykopano z miasta! :P :D :P

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 8:17
Jak TY tam widzaiałeś 1 Maja to ja 40 czerwca -bzdura totalna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja.. niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 11:20
~ napisał(a): Jak TY tam widzaiałeś 1 Maja to ja 40 czerwca -bzdura totalna
Popieram !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~extra Z.. niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 11:34
Przede wszystkim gratulacje dla ZWYCIĘZCÓW;a krytykujących nigdy nie brakowało.Nie wszystkim można dogodzić.Ale trzeba zrozumieć dużą grupe ludzi którzy to przygotowali,duży ICH wysiłek !! .. SZACUN !! ..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza