Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie tanio kupić ławki parkowe

13969
#adra nieaktywny
24 sierpnia 2015r. o 14:25
Chodzi mi tutaj o takie ławki, które można przywiercić do podłoża. Chciałabym postawić dwie przed bucynkiem firmowym. Gdzie mozńa je kupić tanio?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 15:44
Zapytaj w kościele u bobra. On ma przed budynkiem firmowym na Lubiła chyba z setkę takich ławek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zam niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 15:53
adra napisał(a): Chodzi mi tutaj o takie ławki, które można przywiercić do podłoża. Chciałabym postawić dwie przed bucynkiem firmowym. Gdzie mozńa je kupić tanio?


Możesz sprawdzić sobie jakie ceny mniej więcej maja miejscowi stolarze. Ewentualnie zamówić sobie tutaj: http://www.meble.ogrodowe.net/lawki - masz ławki parkowe w cenie poniżej 400 zł ( koniec sezonu to można znaleźć wyprzedaże). Ławkę taką można sobie odpowiednio zaimpregnować i powinna Ci dobrze służyć przez wiele lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 20:51
Zapewne w okolicach jakiegoś parku znajdziesz ludków z winami co ci za grosze taki ławki używane zorganizują :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
24 sierpnia 2015r. o 21:17
a ja bym zapytał w Ratuszu...nasz miłościwie panujący ''car'' musi pamię
tać gdzie i za ile zamawiał...

może ma jeszcze jakieś w zapasie ...
;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Emdis niezalogowany
1 września 2015r. o 14:08
Witam proponujemy solidnie wykonane ławki z drewna świerkowego. Grubość listwy aż 4 cm, ocynkowany stelaż metalowy
wersja tańsza to ławka w stanie surowym o dł. listew 160 cm - cena 360 zl
albo zaimpregnowana bezbarwnie - 380 zł
jeśli ławka miałby być pomalowana na wybrany kolor wówczas cena wynosi 410 zł.
ławka jest naprawdę solidnie wykonana.
proponujemy także ławki o długości listew 180 cm.
Produkujemy je dla konkretnego klienta - to nie jest produkcja masowa. Więcej informacji: [email protected], tel. 663372299


Zapraszamy na nasze aukcje allegro: użytkownik: emdis
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2015r. o 14:42
Nie wiem jak udaje się Panu prowadzić firmę, skoro nie umie Pan wpisać w znaną wyszukiwarkę słów : ławki parkowe.
https://www.google.pl/search?q=%C5%82awki+parkowe&rlz=1C1VASU_enPL554PL560&espv=2&biw=1920&bih=955&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMItd_Q8O3VxwIVBTsUCh0RYQvv
Nie pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2015r. o 15:39
~ napisał(a): Nie wiem jak udaje się Panu prowadzić firmę, skoro nie umie Pan wpisać w znaną wyszukiwarkę słów : ławki parkowe.
https://www.google.pl/search?q=%C5%82awki+parkowe&rlz=1C1VASU_enPL554PL560&espv=2&biw=1920&bih=955&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMItd_Q8O3VxwIVBTsUCh0RYQvv
Nie pozdrawiam

Tak właśnie udaje się prowadzić firmę i mieć darmowa rekle. Pytasz gdzie co jak a potem dajesz namiar i chwalisz. Od wczoraj masz internet?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza