Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Solidarność zbojkotowała Paradę Ceramiczną
~ niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 19:23
Z calym szacunkiem, te osoby na zdjęciu wszystkie SA zaangażowane, skoro byly i upublicznily swój wizerunek. To naraża ich na krytykę. Wierze, ze to ich nie dotknie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 19:27
Wielki szacunek i ukłon w stronę osób ze zdjęcia. Macie "jaja" Dziewczyny i Chłopaki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2523
#aaagusiaaa67 nieaktywny
24 sierpnia 2015r. o 19:35
~MASAKRA napisał(a): Fajnie by było, by widoczni na zdjęciu nauczyciele z takim samym zaangażowaniem przykładali się do lekcji. Wszyscy by na tym zyskali. Ale lepiej uzewnętrzniać swoje kompleksy niż się wziąć do roboty wymagającej poświęcenia.Wstyd ale i pewnie znak czasu


Widoczni na zdjęciu nauczyciele w tym dniu byli związkowcami. Nie widzę w tym momencie związku pomiędzy ich pracą zawodową, a działalnością społeczną.
~MASAKRA...nikt z nas nie ma kompleksów i własnie dlatego "wzięlismy się do roboty" wymagającej poświęcenia dla dobra innych. Jako związek zawodowy dbamy o interesy pracownicze. Nauczyciele to również ludzie, pracownicy, którzy oprócz dobrze wykonywanej pracy zawodowej udzielają się społecznie i dbają o dobre imię.
A wstyd pozostawiam Tobie...anonimowa ~MASAKRO, bo chyba dokładnie nie prześledziła/eś kilkudniowego wątku całej sprawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 19:48
Brawo. Ludzie SA podli. Krytykują, mimo ze nie SA kompetentni w temacie. Ja z duma przynaleze do Solidarności. Gdyby nie te osoby, nikt by mi nie pomogl. To nagrodzeni nie mieli odwagi podejść do nas, wyszli z konferencji tylnym wyjściem. Honor albo się ma, albo nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 19:49
Brawo. Ludzie SA podli. Krytykują, mimo ze nie SA kompetentni w temacie. Ja z duma przynaleze do Solidarności. Gdyby nie te osoby, nikt by mi nie pomogl. To nagrodzeni nie mieli odwagi podejść do nas, wyszli z konferencji tylnym wyjściem. Honor albo się ma, albo nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2523
#aaagusiaaa67 nieaktywny
24 sierpnia 2015r. o 19:56
~jasiu napisał(a): Z solidarnoscia jest jak z krytykiem. Sam nic nie potrafi stworzyc dziela wiec zyje z krytykowania tego co inni stworzyli. A gwiazdy na zdjeciu sa tego przykladem.


My nie żyjemy z krytykowania, tylko dbamy o dobre imię naszego związku, który PRZEDE WSZYSTKIM dba o interesy pracownicze. Zanegowaliśmy decyzję Pana Pokładka, który ..."coś stworzył"? Ale co???? Tak...chyba tylko chaos w społeczności lokalnej, oczerniając wizerunek związku.
A na zdjęciu są ludzie asertwyni, którzy nie boją się powiedzieć "NIE" wtedy, gdy widzą głupotę ludzką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
24 sierpnia 2015r. o 20:03
~ napisał(a): Brawo. Ludzie SA podli. Krytykują, mimo ze nie SA kompetentni w temacie.


SA oznacza sturmabteilung byla to paramilitarna walczaca organizacja podlegajaca NSDAP.
wiec o kim ty piszesz jesli jestes tak kompetentny?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RONIN niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 20:10
~MASAKRA napisał(a): Fajnie by było, by widoczni na zdjęciu nauczyciele z takim samym zaangażowaniem przykładali się do lekcji. Wszyscy by na tym zyskali. Ale lepiej uzewnętrzniać swoje kompleksy niż się wziąć do roboty wymagającej poświęcenia.Wstyd ale i pewnie znak czasu


A ja myślę, że jest w tym trochę prawdy.... :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie