Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Zespół BOYS gwiazdą dożynek w Żeliszowie

~Anonim niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 19:34
szacun dla soltysa sciagnac gwiazde za 20000 zl
Ciekawe skad na to wzieli kase
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13752
#bolecmen nieaktywny
24 sierpnia 2015r. o 19:48
raz a konkretnie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pin niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 20:04
W gminie ogromna susza, a tu zapraszają zespół za dużą kasę. gdzie są sołtysi i radni...? dlaczego w gminie boleslawiec nikt nie mówi o problemie suszy? a na dożynkach od kiedy są nie widziałem żeby prawdziwy rolnik siedział przy stole.. tylko biznesman, polityk, i cała okalająca sitwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wow niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 20:12
Skończyło się Święto Ceramiki, Parada protestu Glinoludów... trzeba znaleźć coś następnego do obszczekania...oj ludzie, ludzie...
I te coroczne "płacze" - za moje podatki, za moje pieniądze...jakim prawem je wydają.
Najśmieszniejsze jest to, że te wszystkie narzekające persony przyjeżdżają i bawią się ile sił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
24 sierpnia 2015r. o 21:17
Ludzie wam to faktycznie nie dogodzi jak jais lichy zespol to gadka,,oj mogli sie lepiej postarac''jak cos konkretnego to,,tyle kasy'' zastanowcie sie czego wy chcecie !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 6:04
~pin napisał(a): W gminie ogromna susza, a tu zapraszają zespół za dużą kasę. gdzie są sołtysi i radni...? dlaczego w gminie boleslawiec nikt nie mówi o problemie suszy? a na dożynkach od kiedy są nie widziałem żeby prawdziwy rolnik siedział przy stole.. tylko biznesman, polityk, i cała okalająca sitwa.


popieram
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
25 sierpnia 2015r. o 6:26
~ napisał(a):
~pin napisał(a): W gminie ogromna susza, a tu zapraszają zespół za dużą kasę. gdzie są sołtysi i radni...? dlaczego w gminie boleslawiec nikt nie mówi o problemie suszy? a na dożynkach od kiedy są nie widziałem żeby prawdziwy rolnik siedział przy stole.. tylko biznesman, polityk, i cała okalająca sitwa.


popieram

Trzeba było się ubezpieczyć ....
Mi jak firma padnie z racji krachu na rynku to od państwa złamanego grosza nie dostanę, a rolnicy co roku dostają dopłaty, bo było za ciepło, było za zimno, bo padało, bo nie padało, bo ruscy nie chcą brać ... itd
Kurcze zusów nie płacicie, macie jak u pana boga za piecem i jeszcze wam mało...
Co do zespołu to fajnie, trochę rozrywki ludziom nie zaszkodzi....

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 7:51
Blackjack napisał(a):
~ napisał(a):
~pin napisał(a): W gminie ogromna susza, a tu zapraszają zespół za dużą kasę. gdzie są sołtysi i radni...? dlaczego w gminie boleslawiec nikt nie mówi o problemie suszy? a na dożynkach od kiedy są nie widziałem żeby prawdziwy rolnik siedział przy stole.. tylko biznesman, polityk, i cała okalająca sitwa.


popieram

Trzeba było się ubezpieczyć ....
Mi jak firma padnie z racji krachu na rynku to od państwa złamanego grosza nie dostanę, a rolnicy co roku dostają dopłaty, bo było za ciepło, było za zimno, bo padało, bo nie padało, bo ruscy nie chcą brać ... itd
Kurcze zusów nie płacicie, macie jak u pana boga za piecem i jeszcze wam mało...
Co do zespołu to fajnie, trochę rozrywki ludziom nie zaszkodzi.... [/c

Zapraszam na trochę na gospodarkę. Zobaczysz jakie są realia. Nie mierz wszystkich jedną miarą bo są rolnicy i biznesmeni. Ubezpieczają się wszyscy bo jak tego nie zrobisz to ci zabiorą dopłaty! !!. A problemem jest to ze ubezpieczenia niechętnie wypłacają kasę z tytułu suszy. Teraz pomyśl jak coś postać w taką susze. Nie będzie dopłaty to ty w sklepie za susze zapłacisz. Jam ceny skocza to szczera do gleby ci opadnie. A czy jak u Boga za piecem... nie ma urlopu, wakacji robota wiecznie w kurzu i spiekocie. Dla mnie gościu jesteś .... bo guwno wiesz a klapiesz dziobem. Mózg ci wyprała telewizja i gadasz głupoty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza