Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jak naprawdę bolesławianie reagowali na protest sympatyków Glinoludów?
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 13:47
misiekELF napisał(a): Jak zwykle dyskusja typu "a mi się podoba a jak się komuś nie podoba to jest głupi" - "a mi się nie podoba bo to jest głupie".

Dla mnie w ogóle tych wszystkich ulicznych festynów mogło by nie być. Kojarzą mi się tylko z dudniącym hałasem do późnej nocy, zablokowanymi przejściami i najgorszym - pijaną młodzieżą która szuka zaczepki, katuje niewinnych ludzi w środku miasta w biały dzień i wracając z imprezy rzuca butelkami w samochody i wymiotuje na chodniki...

Ale prawda jest jednak taka, że jak Nowak powiedział - miasto powinno na tym zarabiać a nie tylko wydawać! Na kim najwięcej podczas BŚĆ może zarobić? Na Bolesławianach? Ile pieniędzy wydaliście w tym roku na festynach? Czy Bolesławianie podczas BŚĆ masowo kupują nagle ceramikę? Czy śpią w hotelach? Oblegają restauracje bardziej niż w inne dni? Otóż nie - tu chodzi o turystów. O przyciągnięcie do miasta dodatkowych pieniędzy z zewnątrz a nie obracanie w kółko groszami które posiadamy. Jeśli Gliniada przyciąga turystów to jestem za i nie ma nic do rzeczy czy ona mi się podoba czy nie.
Bolesławianie mieli Bednarka, piersi, cycki czy tam jeszcze a turyści przyjeżdżają zobaczyć tu coś oryginalnego z czego miasto słynie i przy okazji zostawiają tutaj swoje pieniądze.

Niektórzy twierdzą że Bogdan promuje siebie - jasne że tak! Jak każdy artysta...ale jeśli jednocześnie promuje też miasto to mimo, że robił to w BOLESŁAWCU od wielu lat ZA DARMO jeśli nie jest w stanie tego udźwignąć finansowo tym razem, miasto powinno pomóc - nie dlatego że Gliniada jest taka super a Nowak to taki wielki artysta bo gusta są różne, tylko dlatego że miasto na tym zarobi!

Jaki jest mój osobisty stosunek do obecnego Prezydenta Bolesławca i do Bogdana Nowaka nie zamierzam pisać bo nie tego dotyczy temat. Chciałam jeszcze odpisać o organizacji parady za 15 tys. przez Via Sudetica ale to już zrobił Emem. Podkreślam jedno - ludzie się mogą nawet g... wysmarować jak im się tak podoba jeśli tylko przyciągnie to rzesze turystów do miasta, bo ich pieniądze nie śmierdzą...

PS. Nie jestem właścicielem żadnej restauracji, hotelu czy fabryki ceramiki tylko zwykłym szarakiem który patrzy dalej niż na swój własny zadarty nosek i wie że lokalne pieniądze gospodarki nie nakręcają...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anka niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 13:48
krótko,zwiężle i na temat :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 13:52
emem napisał(a): Stroje i platformy wszystkie firmy i reprezentacje przygotowywaly samodzielnie i na swoj koszt.

A Pan Nowak chciał kase od miasta na stroje :) Miasto nie dało tyle ile Nowak chciał...to się obraził na prezydenta i nie zrobił wcale :) Ot pokazał klase Nowak!!!! :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mati niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 1:23
Chyba czas zacząć bojkotować ten portal.
Drodzy redaktorzy, dziennikarz powinien być bezstronny czego w waszym przypadku podobnie jak TVN brakuje. Ewidentnie widać, że bronicie nowaka (celowo z małej bo szacunku do niego mam niewiele).
Gość leci na kasę - nic mi do tego dopóki nie chce brać z moich pieniędzy. A aprobaty do organizacji parady za częściowo moje pieniądze nie ma!!! I nie będzie dla nikogo. W tym roku jak i w poprzednich latach brałem udział w paradzie za darmo i nikt mi nie zapłacił, czy zrobił by to nowak biorąc 50 tysięcy PLN? Wydaje mi się, że nie...
Niech sobie prowadzi tą paryską i tą ambasadę i niech zniknie z życia publicznego miasta. Czy widać w tym mieście mieszkańców prowadzących biznesy i zachowujących się jak nowak?! NIE!!! Bo mają trochę rozumu w głowie i dbają o SWÓJ interes w SWOIM kręgu...

A pan panie Emem to następnym razem gdy nowak odwali takie żałosne show to idź z nim i posłuchaj co ludzie mówią, jak reagują i co krzyczą bo mogę podać przynajmniej trzy nazwiska, których prywatne materiały filmowe z tego pseudo pochodu nowaka widziałem, a na których to ludzie w tłumie krzyczą "HAŃBA", "SPADAJ DO DOMU", "BUUUUUUUUUUUU"... A pan panie redaktorze nie byłeś, nie widziałeś, NIE SŁYSZAŁEŚ więc głosu nie zabieraj...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fax niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 8:29
Do Mati: A miasto prywatne stworzone przez partię prezesów i jej pryncypała Ci pasuje? Załatwianie spraw po uważaniu, praca i stołki dla znajomych i rodzin, arogancja władzy. Pasuje Ci to?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mati niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 16:36
Fax, jasne, że mi nie pasuje. Są jednak bardziej wyrafinowane sposoby na pokazanie tego co mi nie pasuje. Od czego są dziennikarze? Niech opisują to co robi władza i niech wytykają im błędy, ale niech robią to rzetelnie.

Sposób pana n jest na poziomie co poniektórych posłów pis-u. Dlaczego na tą swoją "paradę" nie wziął ludzi z Bolesławca? Rozważył bym udział w takowej jeśli faktycznie władza nie chciała by Gliniady. Natomiast pani z Miami oburzona, że przyleciała tyle km żeby Glinoludy zobaczyć a ich nie było jest yyyy lekkomyślna (nazywając to BARDZO delikatnie)? Kto leci z USA do Polski na imprezę i nie sprawdza jej programu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1992 niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 16:43
Mati a w jaki bardziej wyrafinowany sposób chcesz pokazac co Ci nie pasuje.
Co ty zrobiłeś dla swojego miasta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marcin niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 16:54
Wyrafinowany sposob to pewnie wg Matiego pismo :) buhaha :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza