Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
15 tysięcy złotych dla Via Sudetica na Paradę Ceramiczną
~ z BOKu niezalogowany
28 sierpnia 2015r. o 9:15
Chodził , chodził i wychodził te 15 koła . Szkoda, że mu rowery nie wyszły. :-(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2015r. o 11:04
Chwila a gdzie zapowiadane wielkie show artysty Pomorskiego? miało być wielkie widowisko taneczne na stadionie i cisza a ponoć kasę wziął od naiwnych ludzi którzy chcieli brać udział????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2015r. o 11:41
~ napisał(a): Chwila a gdzie zapowiadane wielkie show artysty Pomorskiego? miało być wielkie widowisko taneczne na stadionie i cisza a ponoć kasę wziął od naiwnych ludzi którzy chcieli brać udział????


To już po raz kolejny zachwalani przez Romana ludzie pokroju Gruszecki (ze słynnym Chuck Berry) Jasiński (WOŚP) Lickiewicz (Festiwal Kultur) Iwo Pomorski (Mega Dance Show) przechodzą do historii jako totalna porażka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kaja niezalogowany
28 sierpnia 2015r. o 11:50
~ napisał(a): Chwila a gdzie zapowiadane wielkie show artysty Pomorskiego? miało być wielkie widowisko taneczne na stadionie i cisza a ponoć kasę wziął od naiwnych ludzi którzy chcieli brać udział????


A to trzeba zapytać Via Sudeticę, bo kojarzę że to oni reklamowali i promowali ten Show, co to go nie było. Dobrze, że nie wpłaciłam 20 zł. wpisowego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2015r. o 13:52
~ z BOKu napisał(a): Chodził , chodził i wychodził te 15 koła . Szkoda, że mu rowery nie wyszły. :-(
Panu L. nie wyszły rowery i nie wyjechały. Skołował za to kasę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2015r. o 14:55
~ napisał(a):
~ z BOKu napisał(a): Chodził , chodził i wychodził te 15 koła . Szkoda, że mu rowery nie wyszły. :-(
Panu L. nie wyszły rowery i nie wyjechały. Skołował za to kasę.


A co z rowerami, bo nie jestem w temacie - wiem tylko, że kasę od sponsorów wyciągnął (jednego nawet znam osobiście) :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 sierpnia 2015r. o 15:09
~Kaja napisał(a):
~ napisał(a): Chwila a gdzie zapowiadane wielkie show artysty Pomorskiego? miało być wielkie widowisko taneczne na stadionie i cisza a ponoć kasę wziął od naiwnych ludzi którzy chcieli brać udział????


A to trzeba zapytać Via Sudeticę, bo kojarzę że to oni reklamowali i promowali ten Show, co to go nie było. Dobrze, że nie wpłaciłam 20 zł. wpisowego
POMORSKI PROMUJE SIĘ NA GARBIE SWOJEJ MATKI KTÓRĄ WYZYWA I OCZERNIANA NAINNYCH ZNANYCH I MNIEJ ZNANYCH SOLISTACH KTÓRYCH NAWET NIE ZNA OSOBIŚCIE A PRAWDA JEST TAKA ŻE TO PRYMITYWNY FACET DUŻO KŁAPIE DZIOBEM I NIC NIE ROBI GDYBY NIE JEGO MATKA TO MIESZKAŁBY W KARTONIE POD MOSTEM!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolesławianin niezalogowany
31 sierpnia 2015r. o 0:16
Ja mam takie jedno pytanie do wszystkich
czy kiedykolwiek dowiemy się ile tak naprawdę kosztuje nas mieszkańców zorganizowania wielkiego show na którym prezentują się władcy naszego grodu?
Nie pytam tylko o koszty wykazane przez UM i BOK MCC, ale o fundusze jakie spółki miejskie wyłożyły na stroje, nagrody itp, oraz tę nieszczęsną 1-majową paradę.
Oficjalnie wiemy ze na BŚC UM wydał 200 000 - 250 000 zł, nie zdziwiłbym się jeśli ta kwota po podliczeniu wszystkiego sięgnęłaby 600 000 zł.
Wydawanie tak wielkich pieniędzy i zadłużanie mieszkańców to czysta hipokryzja, bo z promocją to ma mało wspólnego.
Przy okazji kilka osób z kręgu UM można wylansować, dając im NIE zasłużone odznaczenia.
Paranoja i PARODIA za razem
Pozdrowienia dla wszystkich myślących i nie uwikłanych w zagrywki UM
reszta niech się sama pozdrawia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.