Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Proszę o pomoc

13977
#pomoc nieaktywny
25 sierpnia 2015r. o 19:36
Dzień dobry. Jestem mieszkańcem Bolesławca. Poprzez problemy w rodzinie mam problemy finansowe. Sprawa jest poważna. Potrzebuję kredytu od osoby prywatnej. Spłacać będę regularnie co miesiąc. Proszę o pomoc i kontakt na e-maila: [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 19:52
Tylko kierunek bank. Pracujesz, to ni4e ma problemu, a jak nie pracujesz, to z czego spłacisz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13977
#pomoc nieaktywny
25 sierpnia 2015r. o 20:00
Pracuję tylko nie dostanę w banku pożyczki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 20:07
Dlaczego niby nie dostaniesz? Dlaczego maila zakładasz na jakimś dziwnym portalu "vp" zamiast na normalnym poważnym portalu? Masz miliardy różnych możliwości na znanych portalach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13977
#pomoc nieaktywny
25 sierpnia 2015r. o 20:19
Pracuję tylko nie dostanę w banku pożyczki


Dopisane 25.08.2015r. o godz. 20:19:

~ napisał(a): Dlaczego niby nie dostaniesz? Dlaczego maila zakładasz na jakimś dziwnym portalu "vp" zamiast na normalnym poważnym portalu? Masz miliardy różnych możliwości na znanych portalach.


Proszę osoby nie mogące mi pomóc o nie komentowanie mojego tematu bo to mi na prawdę nie pomaga w żaden sposób. Mam jakiś negatywny wpis w BIK i nie mogę przez to wziąć kredytu a konto email mam na onet.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 20:28
Skoro w banku nie możesz to podejrzewa ze zadłużenia bądź komornika Masz to sprobij chwilowki pełno ich jest vivus i inne co trochę się ogłaszają jakieś lub prowident
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Inwestor niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 20:37
Jeśli masz wpis w BIK to nie dostaniesz żadnej prywatnej pożyczki.Poza tym pożyczki prywatne udzielane są pod zastaw hipoteczny,jeśli nie posiadasz nieruchomości nie masz szans na pożyczkę.Możesz próbować wyczyścić BIK,są ludzie zajmujący się tym,ale to kosztowna rzecz.Gdyby się jednak udało ,ze stałymi dochodami masz szansę na kredyt bankowy.
Należy pamiętać że niektóre wpisy w BIK widnieją nawet 10 lat.Jeśli sami nie zadbamy o wyczyszczenie rejestru ,a sami nie jesteśmy tego w stanie zrobić (zajmują się tym grupy prawników negocjujące z wierzycielami wykreślenie z rejestru) to tak jak wyżej,możemy nie mieć możliwości zaciągnięcia pożyczki czy wzięcia kredytu nawet przez 10 lat.Musisz się też liczyć z oprocentowaniem prywatnej pożyczki,które wynosi minimum 5% miesięcznie (podobnie jak w Providencie tylko że tam dostaniesz max 1500zł przy pierwszej pożyczce).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~W.Kadłubek niezalogowany
25 sierpnia 2015r. o 20:52
ile ma być tej pożyczki i jakie oferujesz zabezpieczenie jej spłaty???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.