Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolejne auto w żwirowni
~ niezalogowany
27 sierpnia 2015r. o 1:58
Najwięcej tego złomu leży na dnie piachów z tego co słyszałem.W dawnych czasach (nie wiem jak teraz) wszystkie kradzione do pojeżdżenia nie na handel auta lądowały na dnie zbiornika.Tak samo jest w innych miejscach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 sierpnia 2015r. o 5:48
No to teraz umyty że ho ho
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 sierpnia 2015r. o 7:41
A właściciela obciążyć kosztami wydobycia wraka i jeszcze solidnie ukarać za zanieczyszczanie zbiornika!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 sierpnia 2015r. o 7:45
Miech dalej barany stawiaja auta przodem lub tylem do zbiornikow wodnych ,jakby postawil bokiem auto by nie zjechalo.Dobre tylko ,ze dzieci w tym aucie nie bylo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~przemo niezalogowany
27 sierpnia 2015r. o 8:20
Na pewno niedługo pojawi się na OtoMoto.
Współczuję nowemu nabywcy, bo pewnie nie dowie się,
że auto które okazyjnie kupił było niedawno "łodzią podwodną" !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 sierpnia 2015r. o 8:49
~ napisał(a): Najwięcej tego złomu leży na dnie piachów z tego co słyszałem.W dawnych czasach (nie wiem jak teraz) wszystkie kradzione do pojeżdżenia nie na handel auta lądowały na dnie zbiornika.Tak samo jest w innych miejscach.
Złomem to jesteś ty baranie;czuć to od ciebie że nie masz auta,więc tak piszesz,he he.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 sierpnia 2015r. o 8:57
~ napisał(a):
~ napisał(a): Najwięcej tego złomu leży na dnie piachów z tego co słyszałem.W dawnych czasach (nie wiem jak teraz) wszystkie kradzione do pojeżdżenia nie na handel auta lądowały na dnie zbiornika.Tak samo jest w innych miejscach.
Złomem to jesteś ty baranie;czuć to od ciebie że nie masz auta,więc tak piszesz,he he.
Cierpisz na bezsenność?,czegoś ci brak?...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 sierpnia 2015r. o 9:49
Biedna Madzia :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.