Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wiesz kto jest na zdjęciu?
~Detektyw niezalogowany
1 września 2015r. o 18:43
Nie wiem kto to jest ale jeśli Policja nie daje rady to mogę pomóc.Biorę 5tyś dziennie + koszta własne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2015r. o 19:37
Ladny ma sweterek :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
1 września 2015r. o 22:03
jak to prawdopodobnie?? Albo to ten albo nie ten..... :>

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 września 2015r. o 22:08
W takim pasiaku to ani chybi z więźnia uciekł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JaWiem! niezalogowany
1 września 2015r. o 23:02
Wiem kto to. Wiem, ale nie powiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2015r. o 7:59
~JaWiem! napisał(a): Wiem kto to. Wiem, ale nie powiem.

Do prokuratury. Proszę sprawdzić IP autora wpisu . oskarżam go o ukrywanie przestępcy. Jeśli to żart to o utrudnianie śledztwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2015r. o 8:47
~ napisał(a):
~JaWiem! napisał(a): Wiem kto to. Wiem, ale nie powiem.

Do prokuratury. Proszę sprawdzić IP autora wpisu . oskarżam go o ukrywanie przestępcy. Jeśli to żart to o utrudnianie śledztwa.[/c
Ręce opadają, jak głupota opanowała kraj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~franko niezalogowany
2 września 2015r. o 9:32
żeby się ne okazało ze zlodziej później oskarży bolec info z poblikowanie zdjęć przecież ponoc jest to zabronione??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza