Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Referendum Dudy odrzucone.

~majętny Stef niezalogowany
4 września 2015r. o 17:39
A wiecie że gdyby wszystkich "opiniotwórczych" z młodzieżówek upchać do dwóch budynków WTC to zabrakłoby w nich miejsca dla powietrza?
A taki Putin to ma tylko jeden budynek " ruskich troli" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
4 września 2015r. o 17:45
emem napisał(a):

Moim zdaniem zarowno pierwsze referendum jak i drugie to sprawa polityczna jak zauwazyl skorn i ani jedno ani drugie nie powinno sie odbyc. Drugie udalo sie uwalic, szkoda, ze nie uwalili pierwszego.


Praca posła i senatora nie polega na uwalaniu tylko na wykonywaniu woli podatnika.
Widzę że nie rozumiesz na czym polega praca polityka.
To nie jest zlot szlachty z wyżerką i okowitą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
4 września 2015r. o 17:48
emem napisał(a):
skorn napisał(a):
Blackjack napisał(a): Emem powiedz mi czy uważasz że jest fer zatwierdzać jedno referendum co bronek w nocy na szybkiego wymyślił a drugiego już nie bo z Pis'u?

W przypadku antyobywatelskiego ememe widać, że to sprawa "polityczna". Tym bardziej, że to drugie referendum, jako towarzyszące wyborom parlamentarnym, NIC by nie kosztowało.

Nie, bo to pomysł Dudy i tyle ; )


Jak nic by nie kosztowalo? chociazby druk i transport milionow kart do glosowania kosztuje. Komisje wyborcze musialyby byc osobne albo w zwiekszonym skladzie, wydluzony czas liczenia (wiecej pradu i takie tam). Wiec koszty na pewno by bylo i w skali kraju nie male.

Moim zdaniem zarowno pierwsze referendum jak i drugie to sprawa polityczna jak zauwazyl skorn i ani jedno ani drugie nie powinno sie odbyc. Drugie udalo sie uwalic, szkoda, ze nie uwalili pierwszego.


podpisałem się pod wnioskiem o sześciolatki i wiek emerytalny. Rząd ma mnie gdzieś wiec ja podziękuje im, już niedługo im podziękuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
4 września 2015r. o 17:54
Za dwa lata podziekujesz w kolejnych wyborach tym, ktorzy przejma wladze w pazdzierniku heeh

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
4 września 2015r. o 18:03
emem napisał(a): Za dwa lata podziekujesz w kolejnych wyborach tym, ktorzy przejma wladze w pazdzierniku heeh


Nie za 4 wybiorę ich ponownie. Choć jestem pewien ze wszystkie tv będą płakać od rana do nocy jak to źle w Polsce. Podobnie zresztą pewnie i Ty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
4 września 2015r. o 18:26
Bardzo dobrze.To referendum to była próba uniknięcia odpowiedzialności przez PIS za skutki cofnięcia wieku emerytalnego.Dostaną władzę w październiku: niech zadecydują ,a nie zasłaniają się 'wolą narodu".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zofja niezalogowany
4 września 2015r. o 19:23
emem napisał(a):
skorn napisał(a):
Blackjack napisał(a): Emem powiedz mi czy uważasz że jest fer zatwierdzać jedno referendum co bronek w nocy na szybkiego wymyślił a drugiego już nie bo z Pis'u?

W przypadku antyobywatelskiego ememe widać, że to sprawa "polityczna". Tym bardziej, że to drugie referendum, jako towarzyszące wyborom parlamentarnym, NIC by nie kosztowało.

Nie, bo to pomysł Dudy i tyle ; )


Jak nic by nie kosztowalo? chociazby druk i transport milionow kart do glosowania kosztuje. Komisje wyborcze musialyby byc osobne albo w zwiekszonym skladzie, wydluzony czas liczenia (wiecej pradu i takie tam). Wiec koszty na pewno by bylo i w skali kraju nie male.

Moim zdaniem zarowno pierwsze referendum jak i drugie to sprawa polityczna jak zauwazyl skorn i ani jedno ani drugie nie powinno sie odbyc. Drugie udalo sie uwalic, szkoda, ze nie uwalili pierwszego.


Każde referendum , to sprawa polityczna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SLD niezalogowany
4 września 2015r. o 21:43
W Polsce będzie dobrze dopiero wtedy jak umrze ostatni zwolennik sekty pisowskiej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza