Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Złodziej samochodu zatrzymany
~ niezalogowany
5 września 2015r. o 12:18
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Ale tu nie ma mowy o wartości sentymentalnej, tylko o użytkowej.
Ale wartość użytkowa i sentymentalna idą w parze dla osoby poszkodowanej[kto tego nie doznał ten nie rozumie].Trzeba to przeżyć żeby zrozumieć.
A tak poza tym ładne autko [szczerze]...
[dopisek]I wartość użytkowa...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~właściciel niezalogowany
5 września 2015r. o 12:42
Ewnue stał gdzieś na widoku bo mojego terranojakos nie znaleźli :/ jak juz kiedys wspominałam pewnie go kosmici porwali ponieważ w mieście monitorowanym nie widac auta.......żenada!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~właściciel niezalogowany
5 września 2015r. o 13:09
Ewnue stał gdzieś na widoku bo mojego terranojakos nie znaleźli :/ jak juz kiedys wspominałam pewnie go kosmici porwali ponieważ w mieście monitorowanym nie widac auta.......żenada!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też właściciel niezalogowany
5 września 2015r. o 17:43
~właściciel napisał(a): Ewnue stał gdzieś na widoku bo mojego terranojakos nie znaleźli :/ jak juz kiedys wspominałam pewnie go kosmici porwali ponieważ w mieście monitorowanym nie widac auta.......żenada!!!
Współczuje jeszcze raz,rozumie Cię i popieram bo przeżyłem to samo.Ale jeszcze mam iskierke nadziei.[bo ona 'umiera'ostatnia]. !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2015r. o 17:45
To coś na zdjęciu to jest samochód..... Bua ha ha ha ha ha ha :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2015r. o 17:50
~też właściciel napisał(a):
~właściciel napisał(a): Ewnue stał gdzieś na widoku bo mojego terranojakos nie znaleźli :/ jak juz kiedys wspominałam pewnie go kosmici porwali ponieważ w mieście monitorowanym nie widac auta.......żenada!!!
Współczuje jeszcze raz,rozumie Cię i popieram bo przeżyłem to samo.Ale jeszcze mam iskierke nadziei.[bo ona 'umiera'ostatnia]. !!
Jeszcze wierze że stanie się cud i mój też się znajdzie. Wierze w naszą Policje...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
5 września 2015r. o 17:59
~ napisał(a): To coś na zdjęciu to jest samochód..... Bua ha ha ha ha ha ha :P

Widać żeś burak i prostak, niektórych nie stać na lepsze auto, czasami też nie chcą lepszego (np osoby starsze) ale co ja będę burakowi tłumaczył...

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2015r. o 18:17
Blackjack napisał(a):
~ napisał(a): To coś na zdjęciu to jest samochód..... Bua ha ha ha ha ha ha :P

Widać żeś burak i prostak, niektórych nie stać na lepsze auto, czasami też nie chcą lepszego (np osoby starsze) ale co ja będę burakowi tłumaczył...
Bardzo popieram,racja,racja..Powtarzam;ładne,nie duże autko..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.