Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Cały czas tłucze.

~kasia niezalogowany
5 września 2015r. o 10:25
Cały czas tłucze mi w prawym dolnym zawieszeniu w moim samochodzie.
Samochód to Opel Corsa 1,4 lpg.
Co mam zrobić, bo mój mąż był u mechanika i on nic nie pomógł?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2015r. o 12:40
~kasia napisał(a): Cały czas tłucze mi w prawym dolnym zawieszeniu w moim samochodzie.
Samochód to Opel Corsa 1,4 lpg.
Co mam zrobić, bo mój mąż był u mechanika i on nic nie pomógł?



trzeba zmienić na ''prawdziwego mechanika'' ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~benia niezalogowany
5 września 2015r. o 13:02
cały czas tłukło
ale to tak tłukło, całe noce całe dnie
iwziyyuudddudu :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2015r. o 13:12
~kasia napisał(a): Cały czas tłucze mi w prawym dolnym zawieszeniu w moim samochodzie.
Samochód to Opel Corsa 1,4 lpg.
Co mam zrobić, bo mój mąż był u mechanika i on nic nie pomógł?

U mnie też tłucze w prawym przednim kole ale przy skręcie.Przed urlopem wymieniłam końcówkę drążka jak mi zlecono ale dalej się nic nie zmieniło i na takim stukającym pojechałam na urlop robiąc 2,5 tyś.km.Trzeba chyba zmienić mechanika bo to niema żartów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2015r. o 14:15
Zmień samochód ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2015r. o 14:18
zmień męża
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2015r. o 14:27
jedz na zabobrze doJaskota sprawdzą i wymienią na miejscu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 września 2015r. o 14:30
łącznik stabilizatora sworzeń lub tuleja ewentualnie przegub i górne mocowanie amortyzatora
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.