Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Język angielski

9478
#lia nieaktywny
5 września 2015r. o 22:36
...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
5 września 2015r. o 22:44
Lenistwo Cię kiedyś zabije :D
http://olx.pl/oferty/q-english-adventure/

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
6 września 2015r. o 19:31
Gdybym chciała zamawiać przez internet to też umiem sobie znaleźć ale pytam czy ktoś z Bolesławca bądź okolic ma tą książkę :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
6 września 2015r. o 21:50
lia napisał(a): Gdybym chciała zamawiać przez internet to też umiem sobie znaleźć ale pytam czy ktoś z Bolesławca bądź okolic ma tą książkę :>

Nie tą tylko tę :] Lepiej siedzieć i pierdzieć w stołek przed kompem niż zamówić i dostać w ciągu 48h :D Ok! :)
Już od pół roku trąbisz na forum, że zaczynasz naukę angielskiego a tu dalej nic... Why??? :>

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
7 września 2015r. o 9:22
masi napisał(a):
lia napisał(a): Gdybym chciała zamawiać przez internet to też umiem sobie znaleźć ale pytam czy ktoś z Bolesławca bądź okolic ma tą książkę :>

Nie tą tylko tę :] Lepiej siedzieć i pierdzieć w stołek przed kompem niż zamówić i dostać w ciągu 48h :D Ok! :)
Już od pół roku trąbisz na forum, że zaczynasz naukę angielskiego a tu dalej nic... Why??? :>

Mòj błąd powinnam napisać tę książkę.
Widać lubisz docinać ludziom i chyba sam pierdzisz w stolek siedząc przed kompem i czekając oby komuś coś wytknąć. Nie będę Ci się tłumaczyc dlaczego akurat tutaj dodałam ogłoszenie ale jest ono pierwsze więc nie wiem skąd sobie wziołeś pòł roku trąbienia o tym a książka jest potrzebna dla dziecka 1 klasy szkoły podstawowej.
Zanim zechcesz komuś "dociąć" to się zastanòw czy warto i czy chciałbyś żeby Tobie też ktoś robił głupie docinki :)


Dopisane 07.09.2015r. o godz. 09:22:

Poprawka wziąłeś znowu mòj błąd :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
7 września 2015r. o 20:25

Masz doskonałą intuicję, sam pierdzę w stołek siedząc przed kompem... :)
Sam sobie "robię "docinki" ;)
Błędy są nieistotne, ważna jest twoja reakcja ;) Więcej nie będę Cię stresował, obiecuję :)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
7 września 2015r. o 20:38
masi napisał(a):
Masz doskonałą intuicję, sam pierdzę w stołek siedząc przed kompem... :)
Sam sobie "robię "docinki" ;)
Błędy są nieistotne, ważna jest twoja reakcja ;) Więcej nie będę Cię stresował, obiecuję :)

Ale czy ja się stresuje? Nie :)
Fakt trochę denerwujące jest to, że ledwo napisałam jakieś ogłoszenie(o ile mnie pamięć nie myli drugie, z czego pierwsze nie było związane z angielskim) już komuś coś nie pasuje a nawet wyszłam na lenia :D
Chciałam Ci tylko uświadomić, że oceniając kogos i docinając ktoś może Ci się odwdzięczyć tym samym
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
7 września 2015r. o 20:44
Nie bierz wszystkiego poważnie, to tylk forum ;)
W ogóle Cię nie znam...
Chcesz się poczuć lepiej? Wal z grubej rury ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.