Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

SZKOŁA JAZDY

1799
#koehl nieaktywny
6 września 2015r. o 22:50
Witam
Jaką szkołę nauki polecacie w Bolesławcu do zrobienia kat c


Dopisane 06.09.2015r. o godz. 22:50:

a czy można zrobić sobie na raty,najlepiej niech się do mnie odezwie osoba,która robiła prawko na ciężarowe miałbym kilka pytań...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Majka niezalogowany
7 września 2015r. o 6:33
Zadzwon najlepiej do konkretnego osrodka a nir wypytujesz na forum. Odpowiedzi tutaj moga byc nieszczere i nieprawdziwe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
7 września 2015r. o 8:27
~Majka napisał(a): Zadzwon najlepiej do konkretnego osrodka a nir wypytujesz na forum. Odpowiedzi tutaj moga byc nieszczere i nieprawdziwe


mogłem się tego spodziewac na tym forum!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 12:15
Na pewno nie Auto Szkoła. Robiłem u nich kat. D z urzędu pracy. masakra jakaś. Nie polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Magda niezalogowany
7 września 2015r. o 13:42
Moj narzeczony robil kat.B w Auto Szkoła - zadowolony.
Moja przyjaciolka i kilka kolezanek - rowniez na plus;)
Aktualnie JA - nie mam zarzutow;)
Najlepiej zadzwonic do kilku i porownac;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 13:59
~Magda napisał(a): Moj narzeczony robil kat.B w Auto Szkoła - zadowolony.
Moja przyjaciolka i kilka kolezanek - rowniez na plus;)
Aktualnie JA - nie mam zarzutow;)
Najlepiej zadzwonic do kilku i porownac;)
rozmawiamy o kategoriach tzw. cieżkich nie o kat B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 14:29
może u ZENKA na Zgorzeleckiej? Ja co prawda B robiłam u Kamila ale mega profeska była wiec można tam podpytać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 14:42
Ludzie, kat B to nie kat. C lub D. Tu potrzeba naprawdę dobrego instruktora. Kierowca z uprawnieniami C lub wyższymi to nie amator jak z kat. B. Ja robiłem D w Auto Szkole i nie polecam. Może dlatego że płacił Urząd Pracy więc instruktor na maxa olewał. Pilnował tylko aby godziny, których nie wyjeździłem były podpisane na karcie. Fakt że było to kilka lat temu lecz było. Po skończonym kursie ale przed egzaminem poszedłem do innej szkoły i się doszkoliłem bo widziałem moje braki, których wg. poprzedniego instruktora nie było. A brakowało nawet omówienia sprawdzenia obowiązkowych elementów wyposażenia pojazdu. I dlatego nie polecam. Robiąc później kat.C robiłem w innej szkole i mam porównanie. Nie będę wymieniać nazwy bo zaraz krzyczeć będą że reklama. Wskazuję tylko moje złe doświadczenia i o nich mówię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza