Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Lovink Polska Wykroty Strefa

~~Były pracownik niezalogowany
11 lutego 2017r. o 2:50
Mam tylko nadzieję, że ktoś o zdrowym rozsądku przeczyta to, co napisałem i to, co napisali inni. Szkoda mi was. Po piśmie już jestem w stanie ogarnąć kto co pisał tu. Dno i 6 metrów mułu. Nie robicie dla pracowników tylko wyłącznie pilnujecie własnego tyłka. Jak tylko przychodzi co do czego to zekupczyni jesteście aż krec ie pod Cerrysem. Dopóki was nie zmienią, dopóty nie będzie lepiej w tym zakładzie. Siedźcie dalej po 6 godzin na YouTubie i dziwcie się, że robota jest źle zrobiona. A koledzy się martwią, bo myślą, że to oni są odpowiedzialni za produkcję. Mieliście kupę ambitnych ludzi. Kupę kobieta lekkich obyczajow . Taką samą kupę, jaką sobą reprezentujecie.
Ps. Nigdy nie obraziłem kierownika - jedynie oznajmiłem oczywistość. Ten człowiek nie powinien piastować swojej funkcji.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~WRRRRRRRRR niezalogowany
12 lutego 2017r. o 2:44
PILITOWSKI MOŻE SOBIE JEDNEGO NIEROBA UKRAIŃCA NA SEKRETARZA WEŹMIESZ OBOK BIURKA POSTAWISZ A NIE TYLKO ICH NAM PODRZUCASZ.WZIĄŁ SOBIE K.U.R.W.A DWIE BABKI I ZADOWOLONY SIEDZI NA DUPIE I NIC GO NIE OBCHODZI. MYŚL CZŁOWIEKU TROCHĘ CO ROBISZ(SKORO PEŁNISZ FUNKCJĘ DYREKTORA) NAPIERDZAIAŁEŚ UKRAIŃCÓW A ONI MAJĄ W.Y.J.E.B.A.N.E NA CAŁĄ TĄ PRACĘ. ROBIĄ WAS W C.H.U.J.A PO CAŁOŚCI A WY PŁACICIE I TO JESZCZE ZA 12h. GDZIE NIE WIEM CZY ZE 6h Z TEGO WYRABIAJĄ. OJ LEKCJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI POSZŁA DALEKO W LAS..CIEKAWE CO BY NA TO DYREKCJA Z KRAJU KWITNĄCYCH TULIPANÓW POWIEDZIAŁA.PRACOWAŁEM W HOLANDII I WIEM ŻE POTRAFIĄ LICZYĆ SIĘ Z KAŻDĄ ZŁOTÓWKĄ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~^^ niezalogowany
14 lutego 2017r. o 18:00
No z nimi tak jest . Myslą że polaczki będą za nich z......ać. Potwierdzam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Snop niezalogowany
14 lutego 2017r. o 23:25
O już nie pie...r.....d.olta są tacy co robią i są tacy co ch....ja robią jak wszędzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Snop niezalogowany
14 lutego 2017r. o 23:26
O już nie pie...r.....d.olta są tacy co robią i są tacy co ch....ja robią jak wszędzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Snop niezalogowany
14 lutego 2017r. o 23:26
O już nie pie...r.....d.olta są tacy co robią i są tacy co ch....ja robią jak wszędzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zx niezalogowany
14 lutego 2017r. o 23:32
Gonimy wciąż za szczęściem, szukamy go wszędzie,
zazdrościmy każdemu, który je zdobędzie,
chcemy urwać dla siebie choćby cząstkę małą,
wyszarpując ? niszczymy czasem resztę całą…

Stawiamy sobie cele, po nocach nie śpimy,
działając zbyt pospiesznie za błędy płacimy
a szczęście mimo wszystko czasem nam umyka
i w czeluściach niebytu bezpowrotnie znika.

A gdy po wielu próbach wreszcie się udaje
szczęście nasze dogonić, cieszyć nas przestaje
po niezbyt długim czasie. Zamiast je docenić
lekkomyślnie pragniemy na inne je zmienić.

Zakończmy tę gonitwę! Doceńmy, co mamy!
Jakże śmieszni jesteśmy, kiedy się staramy
znaleźć bardzo daleko to, co mamy blisko
zwłaszcza, że… szczerze mówiąc
mamy… prawie wszystko!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zx niezalogowany
14 lutego 2017r. o 23:32
Gonimy wciąż za szczęściem, szukamy go wszędzie,
zazdrościmy każdemu, który je zdobędzie,
chcemy urwać dla siebie choćby cząstkę małą,
wyszarpując ? niszczymy czasem resztę całą…

Stawiamy sobie cele, po nocach nie śpimy,
działając zbyt pospiesznie za błędy płacimy
a szczęście mimo wszystko czasem nam umyka
i w czeluściach niebytu bezpowrotnie znika.

A gdy po wielu próbach wreszcie się udaje
szczęście nasze dogonić, cieszyć nas przestaje
po niezbyt długim czasie. Zamiast je docenić
lekkomyślnie pragniemy na inne je zmienić.

Zakończmy tę gonitwę! Doceńmy, co mamy!
Jakże śmieszni jesteśmy, kiedy się staramy
znaleźć bardzo daleko to, co mamy blisko
zwłaszcza, że… szczerze mówiąc
mamy… prawie wszystko!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.