Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Lovink Polska Wykroty Strefa

~n niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 12:57
nudy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 16:23
A jaka panuje aktualnie atmosfera w tym zakładzie ? zastanawiam sie nad złozeniem tam cv, jakie zarobki i wgl? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 22:49
A jaka panuje aktualnie atmosfera w tym zakładzie ? zastanawiam sie nad złozeniem tam cv, jakie zarobki i wgl? :)





ps. moze ktos podpowie a propo bo ja z kolega chielibysmy tez złozyc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 kwietnia 2015r. o 22:49
A jaka panuje aktualnie atmosfera w tym zakładzie ? zastanawiam sie nad złozeniem tam cv, jakie zarobki i wgl? :)





ps. moze ktos podpowie a propo bo ja z kolega chielibysmy tez złozyc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ByłyPracownikLP niezalogowany
7 lipca 2015r. o 19:23
Teraz dostali pier***ca ze szlifiernią. Ogromny wzrost norm, trzeba się naprawdę narobić, żeby wykonać 80-90%, o BHP pisać nawet nie będę (jedna frezarka może kogoś któregoś razu zabić, wysuwają się frezy z wrzeciona podczas pracy). Aktualnie desperacko szukają pracowników na ten dział, jednak mało kto tam wytrzyma więcej jak kilka tygodni. Pracowałem w LP najpierw na śrutowni przez Manpower i było tam "żyć nie umierać", przynajmniej w porównaniu ze szlifiernią. Potem przenieśli mnie na umowę stałą na szlifiernię, na której doznałem kontuzji nadgarstków. Leczenie wymagało miesięcznego chorobowego, po którego zakończeniu (i dostarczeniu zaświadczenia od specjalisty) otrzymałem wypowiedzenie. Polecam tylko tym, którzy naprawdę potrzebują kasy i nie mają nic innego do wyboru (na Manpower przyjmują cały czas bardzo chętnie).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lipca 2015r. o 16:18
nudzisz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lp niezalogowany
29 lipca 2015r. o 20:07
~ByłyPracownikLP napisał(a): Teraz dostali pier***ca ze szlifiernią. Ogromny wzrost norm, trzeba się naprawdę narobić, żeby wykonać 80-90%, o BHP pisać nawet nie będę (jedna frezarka może kogoś któregoś razu zabić, wysuwają się frezy z wrzeciona podczas pracy). Aktualnie desperacko szukają pracowników na ten dział, jednak mało kto tam wytrzyma więcej jak kilka tygodni. Pracowałem w LP najpierw na śrutowni przez Manpower i było tam "żyć nie umierać", przynajmniej w porównaniu ze szlifiernią. Potem przenieśli mnie na umowę stałą na szlifiernię, na której doznałem kontuzji nadgarstków. Leczenie wymagało miesięcznego chorobowego, po którego zakończeniu (i dostarczeniu zaświadczenia od specjalisty) otrzymałem wypowiedzenie. Polecam tylko tym, którzy naprawdę potrzebują kasy i nie mają nic innego do wyboru (na Manpower przyjmują cały czas bardzo chętnie).




drogi mlodziencze jak cie nadgarstki bola to przestan walic konika to moze nie bedziesz czul takiego zmeczenia w nastepnym zakladzie pracy a jak nie to proponuje doic krowy na łące byc moze tylko taka praca bedzie ci odpowiadać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~vgv niezalogowany
3 września 2015r. o 20:17
Taki mądry jesteś? Pewnie za biurkiem tam siedzisz. W dupie byłeś i gowno widziałeś. Monotonna praca na frezarkach, trzpieniowkach itd. przy wysokich normach może powodować zwyrodnienia i kontuzję! Chłopak był na chorobowym i go wyrzucili, ale jedna z pań , która ciągle rączka bolała i notorycznie była na chorobowym teraz buja się w akwarium. Można ? Można !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza