Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Lovink Polska Wykroty Strefa

~ niezalogowany
21 września 2016r. o 20:37
A Paweł B. na piecu jest ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~frezo niezalogowany
21 września 2016r. o 23:07
~adam napisał(a): sa przyjecia?


Tak właśnie niedługo będzie bankiet a nie przyjęcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ryszard niezalogowany
23 września 2016r. o 20:07
Pawel b zbiera butelki w lubaniu bo kego nalog byl silniejszy i to wrak czlowieka juz jest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stary ale * inteligentny niezalogowany
23 września 2016r. o 22:23
Mnie dziwi jedno.. Taki mały zakład zamiast trzymać się razem i ciągnąć ten wózek żeliwa do przodu, żeby jakoś szło,żeby pracowało się jak najlepiej każdemu ,to nie,jeden drugiego musi pod.....lić, nogę podłożyć żeby się ktoś wy.......lił.Polska mentalność. A w tym zakładzie daje sporo o sobie znać.Pomyśl jeden z drugim (gą) zanim obudzisz się z ręką w nocniku ,bo wkońcu się ten Lovink roz...li jak tak dalej pójdzie.Bo stara zasada mówi:"tam gdzie się pie.....li , tam lada dzień się i rozp. ...li. *doświadczony życiowo...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były niezalogowany
23 września 2016r. o 23:00
Co ja tutaj widzę okienko na forum,,,,,,,,,, inteligencji w firmie szukamy.POWODZENIA !!!!!! Może ktoś usłyszy...Drodzy Państwo.... miałem "zaszczyt" pracować w tym ..... (livinku),Na najgorszym dziale szlifowania w zasadzie dziwie się ze tam jeszcze są chętni Co do inteligencji tego zakładu to nieciekawie ale musze przyznać ze kierownik tego działu szlifowania jest najbardziej w porządku. Taki opanowany,mądry chłopak.Ale mimo to omijajcie ten zakład z daleka szkoda czasu nerwów i pieniędzy współczuję pracownikom tego zakładu szczególnie na produkcji. Aha, bym był zapomniał ,,,,je .. ba .. ć .. bibera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były niezalogowany
23 września 2016r. o 23:03
Co ja tutaj widzę okienko na forum,,,,,,,,,, inteligencji w firmie szukamy.POWODZENIA !!!!!! Może ktoś usłyszy...Drodzy Państwo.... miałem "zaszczyt" pracować w tym ..... (livinku),Na najgorszym dziale szlifowania w zasadzie dziwie się ze tam jeszcze są chętni Co do inteligencji tego zakładu to nieciekawie ale musze przyznać ze kierownik tego działu szlifowania jest najbardziej w porządku. Taki opanowany,mądry chłopak.Ale mimo to omijajcie ten zakład z daleka szkoda czasu nerwów i pieniędzy współczuję pracownikom tego zakładu szczególnie na produkcji. Aha, bym był zapomniał ,,,,je .. ba .. ć .. bibera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomek Cz niezalogowany
24 września 2016r. o 13:41
Witajcie madrzy Lovingovcy( nie dotyczy wszystkich)
Pracowalem kiedys w tym zakladzie i zostawilem tam kawal swojego zdrowia, ale nie o tym chcialem pisac
Nie ukrywam sie pod jakims blazenskim nickiem bo niemusze
A wiec , ludzie tam pracujacy, otworzcie oczy, pracowac nalezy w godnych warunkach i na zasadzie wzajemnego zaufania a nie ciaglego podpi...lania, jest wiele innych zakladow pracy ktore spelniaja te kryteria i pracuje sie normalnie , a przedewszystkim kazdy Cie traktuje z godnoscia!
Odnosnie kierownictwa , popre przedmowcow, jeden dawny PGR, zero kultury osobistej i swiadomosc tych ludzi zatrzymana na pewnym etapie
Damian to czolowka w podpier..-dlatego tam jest gdzie jest
Piotr-dobra lalka do sterowania
Beata-jedyna osoba na wlasciwym stanowisku, bogata w wiedze i doswiadczenie zawodowe
Marcin-czlowiek od brutalnej menadzerki , znanej tylko w Polsce
Mogl bym pisac tez o innych ale sobie daruje
Bogu dziekuje ze juz tam nie pracuje i obecnie mam to co mam ,
Jeszcze raz pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2016r. o 17:32
~Ryszard napisał(a): Pawel b zbiera butelki w lubaniu bo kego nalog byl silniejszy i to wrak czlowieka juz jest
Nałóg ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.