Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kilkaset wakatów w Świętoszowie
~Wojsko niezalogowany
9 września 2015r. o 14:57
Pracowałem tam jeden kontrakt 18 miesięcy, nie przedłużyłem z powodów niesprawiedliwości w wypłacie "mieszkaniówki" i zwrotu kosztów dojazdu z Bolesławca.. Wniosek ? jesteś kawaler to polecam, jeżeli masz rodzine to odradzam Pozdro !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
9 września 2015r. o 15:17
Pierdoły.
Do NSR ludzie pchają się drzwiami i oknami a do Świętoszowa nie chcą iść na żołnierza że braki mają?
To jakaś prawda TVNu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były żołdak niezalogowany
9 września 2015r. o 15:27
NSR to lipa w TV ładnie wygląda. A służba wojskowa dla szeregowego to jak Zakład Karny, robota może lekka ale psychicznie męczą. wymagania z kosmosu znać historie i wszystkie bitwy Pod Falez czy Skrzydlną (pozdrawiam BZ) przyjdzie typ z gwiazdami spyta dowali służb kilku p.por. zrobi karierę na twoich plecach a po 12 latach na razie miło było. W Bolesławcu NORMALNEJ pracy nie brakuje za podobne pieniądze i przynajmniej szanują lepiej niż w MONie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~papierowe wojsko niezalogowany
9 września 2015r. o 15:59
Jezeli chcesz byc nikim i traktowany jak bialy niewolnik to zapraszam do wojska! jesli cenisz siebie i masz godnosc nie chesz zeby ktos glupszy od osla Toba dowodzil traktowal jak ...a i wyzywal sie za wszystkie niepowodzenia zyciowe to zapraszam do wojska. A poza tym od nowego roku nie bedzie zadnych dodatkow tylko gola pensja wiec te 2000 tys bez nerwow zarobisz w cywilu.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Melon niezalogowany
9 września 2015r. o 16:55
Dziwia sie ze nie ma chetnych?Skoro maksymalnie po 12 latach Cie zwolnia zeby na emeryture nie przejsc to kto pojdzie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~125 niezalogowany
9 września 2015r. o 17:29
Wojsko,wojsko, wojsko.....nasze wojsko ma takich samych żołnierzy jak i kadre narodowa w piłce nożnej...... walczą jak im dobrze zapłaca, jak dostaja gołą pensje to juz FOCH !!!! A jaka jest definicja żołnierza?? ktoś coś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 września 2015r. o 18:15
~Wojsko napisał(a): Pracowałem tam jeden kontrakt 18 miesięcy, nie przedłużyłem z powodów niesprawiedliwości w wypłacie "mieszkaniówki" i zwrotu kosztów dojazdu z Bolesławca.. Wniosek ? jesteś kawaler to polecam, jeżeli masz rodzine to odradzam Pozdro !


Teraz idź pracować za połowę tego co w woju do prywaciarza, nie dostaniesz mieszkaniówki, mundurówki i wielu innych dodatków, tylko gołą pensyjkę ;-) szybko zapłaczesz ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
9 września 2015r. o 18:36
~ napisał(a):
~Wojsko napisał(a): Pracowałem tam jeden kontrakt 18 miesięcy, nie przedłużyłem z powodów niesprawiedliwości w wypłacie "mieszkaniówki" i zwrotu kosztów dojazdu z Bolesławca.. Wniosek ? jesteś kawaler to polecam, jeżeli masz rodzine to odradzam Pozdro !


Teraz idź pracować za połowę tego co w woju do prywaciarza, nie dostaniesz mieszkaniówki, mundurówki i wielu innych dodatków, tylko gołą pensyjkę ;-) szybko zapłaczesz ;(


Kolega ma rację. Tzn ten który pracował w wojsku. Ja dalej tam pracuję i jak widzę co tam się dzieje to ręce opadają. Pracowitością i sumiennością nic tam nie da się osiągnąć... Trzeba mieć znajomości lub wchodzić w du.ę na całego. Idioci którym wojsko życie uratowało i dostali awanse przed laty inteligencją nie grzeszą i są teraz na stanowiskach dowódczych... Szeregowy w wojsku ma marne szanse na awans i rozwój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima