Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Łętowski o Sakowskim, sądzie i oświadczeniu starosty
~Kreml niezalogowany
11 września 2015r. o 3:43
~john napisał(a): Benek goń te BETONY STARE !!! niedouczone z tego Bolesławca.......bo jak się patrzy na te mordy to się rzygać chce...... :| :| :| :| :| :| :| :| ja pitole qurfa



napisał coś czego sam nie rozumie a przyklaskują mu sami tacy jak on,albo on sam.Co to za problem umieszczać wpisy pod własnym tematem żeby się dowartościować :) Żałosny jesteś człowieczku,może wynieś się na małą wiochę gdzie sieć nie dociera to zrobisz furorę plując w niedzielę po mszy na księdza.Uważaj tylko na latające orczyki bo wsiowi nie są tak tolerancyjni jak miejscy co zapewne wiesz,bo nikt z miasta by takich pierdół nie pisał.

Zmoderowano 11.09.2015 godz.8:36 - powód: Brak kultury (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~goniu niezalogowany
11 września 2015r. o 6:50
Te, Kreml.... grunt sie pali pod nogami? Ja jetem z Bolca i na PO nie zaglosuje i z powyzszego powodu i z powodu masowej klęski jakiej nam obecni PeOwcy gotują rękami Tuska w spr. islamistow. WOO
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2015r. o 7:11
~Rambo napisał(a): Panie Letowski, po co akurat teraz ta awantura!!!Przeciez tu nie idzie o sprawe tej nauczycielki, ktora to odbyla sie w ubieglym roku. A dlaczego nie przyszla do Pana w ubieglym roku??? Jaka jej sie stala krzywda? Jesli ktos nie daje sobie rady jako nauczyciel, to nie znaczy, ze ma pobierac wynagrodzenie az do emerytury.
W tym zawodzie musi tez byc konkurencja, gorsi, slabiej wyksztalceni nauczyciele winni byc zastepowani lepszymi.
Jak chodza sluchy, ktos ja podpuscil i ona sie po roku czasu obudzila. Podobno P.Sakowski ma dwie zmijki w swoim gronie pedagogicznym i one mu robia wredna robote.


No nie ale tym swoim ostatnim nickiem to przesadziłaś Rambo.Z IP 91.19.194. piszesz jako misiu,dusigrosz, ex-uczeń,temida.licencjatka,obserwator i naście niepodpisanych.Pytasz się samo siebie,odpowiadasz sama sobie.Nie znam Sakowskiego,ale poziom nauki informatyki jest w tej szkole tragiczny.Jesteś jego dennym przykładem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mdm niezalogowany
11 września 2015r. o 8:53
Rozumiem, że jak teraz Pan Sakowski przyjdzie do redaktora Łętowskiego, to ten też da mu się bezkrytycznie wygadać?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2015r. o 12:08
~ napisał(a):
~Rambo napisał(a): Panie Letowski, po co akurat teraz ta awantura!!!Przeciez tu nie idzie o sprawe tej nauczycielki, ktora to odbyla sie w ubieglym roku. A dlaczego nie przyszla do Pana w ubieglym roku??? Jaka jej sie stala krzywda? Jesli ktos nie daje sobie rady jako nauczyciel, to nie znaczy, ze ma pobierac wynagrodzenie az do emerytury.
W tym zawodzie musi tez byc konkurencja, gorsi, slabiej wyksztalceni nauczyciele winni byc zastepowani lepszymi.
Jak chodza sluchy, ktos ja podpuscil i ona sie po roku czasu obudzila. Podobno P.Sakowski ma dwie zmijki w swoim gronie pedagogicznym i one mu robia wredna robote.


No nie ale tym swoim ostatnim nickiem to przesadziłaś Rambo.Z IP 91.19.194. piszesz jako misiu,dusigrosz, ex-uczeń,temida.licencjatka,obserwator i naście

niepodpisanych.Pytasz się samo siebie,odpowiadasz sama sobie.Nie znam

Sakowskiego,ale poziom nauki informatyki jest w tej szkole tragiczny.Jesteś jego

dennym przykładem.


Rambo odp. Dla poszerzenia horyzontow myslowych tej osoby z pracujacej w BolecForum. Jestesmy rodzina wielopokoleniowa i z jednego komputera korzysta:babcia, moja zona i ja. Po lekcjach dwaj synowie i corka. A czasami
dochodzacy wuj (bezrobotny, bez zasilku).Zwlaszcza gdy pojawia sie goracy temat do dyskusji komputer jest oblegany.
Czy BolecForum dopuszcza taka mozliwosc, czy chce nam zabronic?
Jesli nie wolno to my Wam dziekujemy.Tylko jeszcze co z wolnoscia slowa?? NIE mamy zamiaru nikogo obrazac.
Mam pytanie; czy pracownik zatrudniony w BolecForum ma prawo wprowadzac cenzure na uzytkownikow dyskusji, obrazac pewne ich wypowiedzi i poziom wiedzy na temat informatyki, angazowac sie po jednej ze stron we wzkazanym do dyskusji temacie????

stron np. konfliktu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2015r. o 12:27
"Oliwa zawsze na wierzch wypływa", a prawda sama się obroni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ wyborcy okręg 10 niezalogowany
11 września 2015r. o 12:43
I tak będziemy głosować na pana Sakowskiego, to zwykła nagonka polityczna, słabych przeciwników politycznych, nie jesteście nic warci , kury paść a nie politykę uprawiać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2015r. o 12:57
~ napisał(a):
~ napisał(a):
~Rambo napisał(a): Panie Letowski, po co akurat teraz ta awantura!!!Przeciez tu nie idzie o sprawe tej nauczycielki, ktora to odbyla sie w ubieglym roku. A dlaczego nie przyszla do Pana w ubieglym roku??? Jaka jej sie stala krzywda? Jesli ktos nie daje sobie rady jako nauczyciel, to nie znaczy, ze ma pobierac wynagrodzenie az do emerytury.
W tym zawodzie musi tez byc konkurencja, gorsi, slabiej wyksztalceni nauczyciele winni byc zastepowani lepszymi.
Jak chodza sluchy, ktos ja podpuscil i ona sie po roku czasu obudzila. Podobno P.Sakowski ma dwie zmijki w swoim gronie pedagogicznym i one mu robia wredna robote.


No nie ale tym swoim ostatnim nickiem to przesadziłaś Rambo.Z IP 91.19.194. piszesz jako misiu,dusigrosz, ex-uczeń,temida.licencjatka,obserwator i naście

niepodpisanych.Pytasz się samo siebie,odpowiadasz sama sobie.Nie znam

Sakowskiego,ale poziom nauki informatyki jest w tej szkole tragiczny.Jesteś jego

dennym przykładem.


Rambo odp. Dla poszerzenia horyzontow myslowych tej osoby z pracujacej w BolecForum. Jestesmy rodzina wielopokoleniowa i z jednego komputera korzysta:babcia, moja zona i ja. Po lekcjach dwaj synowie i corka. A czasami
dochodzacy wuj (bezrobotny, bez zasilku).Zwlaszcza gdy pojawia sie goracy temat do dyskusji komputer jest oblegany.
Czy BolecForum dopuszcza taka mozliwosc, czy chce nam zabronic?
Jesli nie wolno to my Wam dziekujemy.Tylko jeszcze co z wolnoscia slowa?? NIE mamy zamiaru nikogo obrazac.
Mam pytanie; czy pracownik zatrudniony w BolecForum ma prawo wprowadzac cenzure na uzytkownikow dyskusji, obrazac pewne ich wypowiedzi i poziom wiedzy na temat informatyki, angazowac sie po jednej ze stron we wzkazanym do dyskusji temacie????

stron np. konfliktu?


To ustalmy, ty jako głowa rodziny wielopokoleniowej to jesteś rambo,misiu czy dusigrosz ? Nie możecie sami ze sobą porozmawiać tak na żywo,musicie przez internet ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.