Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PETYCJA- NIE DLA ISLAMSKICH DZIELNIC!!!

~ niezalogowany
11 września 2015r. o 17:28
~ napisał(a):
~ napisał(a): Wysłane...dalej ludziska brońmy kraju przed hołotą nie głosujmy na tych co chcą to gówno sprowadzić na nasz kraj popierajmy Korwina,Młodzież Wszechpolską nawet wtedy gdy będą nazywać nas nazistami .
Zagłosowałam ale z tą Młodzieżą Wszechpolską niech Cię fantazja nie podnosi bo dla mnie bycie katolikiem też nie jest wyznacznikiem stężenia polskości we krwi.
Dla mnie też nie, nie jestem nawiedzonym katolikiem ale jak mam do wyboru islam, to wolę sprzymierzeńca nawet w postaci Młodzieży Wszechpolskiej, bo razem możemy więcej zrobić dla własnej Ojczyzny, i jest obojętne z jakiej opcji jesteśmy ...to jest nasz kraj, tu żyjemy i razem musimy przeciwstawić się najazdowi tej hołoty, bo inaczej zostaniemy sprzedani jak to już bywało.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2015r. o 18:13
Z tym,że jest taki mały problem.Może w tym ugrupowaniu jest parę osób myślących i z ideą jak to powinno wyglądać,niestety pod takie ugrupowania z reguły podłączają się zakute łyse łby które pod osłoną dobrej idei robią rozpierduche czyli na pokojowej manifestacji wybijają witryny w sklepach i np:leja jakiegoś chłopaka za włożenie gajerku.
Nie jestem katoliczką i nigdy nie byłam czyli z drugiego pokolenia.Za to w trzecim,czwartym i piątym pokoleniu z obu stron miałam samych walczących o wolność.Jestem z nich dumna i nie pozwolę by córka przyprowadziła mi do domu ciapatego zięcia co by się w grobie nie przewracali.Czyli wracając do tematu,mojej polskości po wyznaniu nie będzie mierzył mi żaden łysy przygłup niczym z tego polskiego filmu-cwaniakował,cwaniakował a okazało się że z domu żyd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2015r. o 19:33
Spokojnie. Przyjmimy ich przecież mamy obozy tylko trzeba je na nowo uruchomić. Angela przetnie wstege i poszli z tym koksem hihi.
A tak na poważnie to niech nas omijają z daleka ciapate mord!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2015r. o 21:38
~XL napisał(a):


http://www.partiakorwin.pl/imigranci
To jak?Dalej lecimy z koksem bo gadu gadu i zakopiemy link
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
11 września 2015r. o 21:50
~ napisał(a):
~XL napisał(a):


http://www.partiakorwin.pl/imigranci
To jak?Dalej lecimy z koksem bo gadu gadu i zakopiemy link



Podpisujcie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
11 września 2015r. o 21:52
Gdzies od 16-17 do teraz ponad 100 osób podpisało zdaje sie . Ziarnko do ziarnka.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 września 2015r. o 22:17
~xl napisał(a): Gdzies od 16-17 do teraz ponad 100 osób podpisało zdaje sie . Ziarnko do ziarnka.....


Znowu jakaś cwana firma zdobędzie nową bazę danych osobowych i nieźle nią pohandluje :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
11 września 2015r. o 23:03
~ napisał(a):
~XL napisał(a):


http://www.partiakorwin.pl/imigranci
To jak?Dalej lecimy z koksem bo gadu gadu i zakopiemy link
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.