Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Kierowca IDIOTA

~Kierowca f-my Tomada niezalogowany
13 września 2015r. o 16:36
Drogi autorze postu, Twoja bezczelność jest bezgraniczna!
Nie wiem co Tobą kieruje, ale trzeba brać odpowiedzialność za swoje słowa. Przede wszystkim mianem "Kierowcy" nie może określać się osoba wymuszającą pierwszeństwo przy włączaniu się do ruchu z drogi podporządkowanej. Jest to rażące wykroczenie KRD!
Manewr wyprzedzania, o którym piszesz, został wykonany przeze mnie zgodnie z przepisami obowiązującymi w Polsce.
Zagrożenie drogi "Kierowco" spowodowałeś jadąc w sposób uniemożliwiając mi tę czynność, zajeżdżając drogę przy prędkości 50 km/h w terenie niezabudowanym!
Umieszczony przez Ciebie wpis kwalifikuje się na powództwo w drodze postępowania cywilnego, zarówno z mojej strony, jak i f-my Tomada.
Podkreślam, że faktyczny przebieg tego zdarzenia może być udokumentowany przed właściwymi organami materiałem dowodowym z urządzeń, w które wyposażony jest ów pojazd.
W związku z tym, żądam sprostowania i publicznych przeprosin na łamach forum, zarówno mojej osoby jak i f-my Tomada.
W przeciwnym wypadku skorzystam z dostępnych środków przewidzianych w polskim prawie.
Przypominam drogi "Kierowco", iż wpis identyfikuje IP, co powoduje iż nie jesteś osobą anonimową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 września 2015r. o 17:47
autorze szkoda,że nie masz filmiku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 września 2015r. o 18:52
Wygląda to na walkę konkurencji, ale to tylko opinia na podstawie postów :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kierowca IDIOTA niezalogowany
13 września 2015r. o 19:05
Kierowca dziwny czlowiek to ten łepek z Opla bez nogi, jeździ mimo tego, że ma zabrane prawo jazdy! Widocznie takie mamy prawo, że taka gówniarzeria zagrażająca życiu innym ma w dupie zakazy. Oby nikt nie stracił nogi przez niego...

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~driver niezalogowany
13 września 2015r. o 20:53
~Kierowca f-my Tomada napisał(a): Drogi autorze postu, Twoja bezczelność jest bezgraniczna!
Nie wiem co Tobą kieruje, ale trzeba brać odpowiedzialność za swoje słowa. Przede wszystkim mianem "Kierowcy" nie może określać się osoba wymuszającą pierwszeństwo przy włączaniu się do ruchu z drogi podporządkowanej. Jest to rażące wykroczenie KRD!
Manewr wyprzedzania, o którym piszesz, został wykonany przeze mnie zgodnie z przepisami obowiązującymi w Polsce.
Zagrożenie drogi "Kierowco" spowodowałeś jadąc w sposób uniemożliwiając mi tę czynność, zajeżdżając drogę przy prędkości 50 km/h w terenie niezabudowanym!
Umieszczony przez Ciebie wpis kwalifikuje się na powództwo w drodze postępowania cywilnego, zarówno z mojej strony, jak i f-my Tomada.
Podkreślam, że faktyczny przebieg tego zdarzenia może być udokumentowany przed właściwymi organami materiałem dowodowym z urządzeń, w które wyposażony jest ów pojazd.
W związku z tym, żądam sprostowania i publicznych przeprosin na łamach forum, zarówno mojej osoby jak i f-my Tomada.
W przeciwnym wypadku skorzystam z dostępnych środków przewidzianych w polskim prawie.
Przypominam drogi "Kierowco", iż wpis identyfikuje IP, co powoduje iż nie jesteś osobą anonimową.


Myślę, że w tym przypadku wystarczy sprawdzić tachograf i sprawa jasna. A na marginesie: fakt, że na łuku drogi jest linia przerywana nie oznacza, że można wyprzedzać nie mając możliwości oceny czy ktoś nie jedzie z naprzeciwka. Prawda Panie kierowco białego autobusu. Na trasie, której porusza się wielu rowerzystów taki manewr jest ogromną ułomnością kierowcy zawodowego i ide o zakład, że autobus jechał na pusto bo z pasażerami by taki manewr nie przeszedł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zgadzam się z Panem niezalogowany
14 września 2015r. o 3:29
Też tak myślę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2015r. o 7:47
A mnie się wydawało, ze to osoba, która wyprzedza musi zachować szczególną ostrożność? Jeśli to było faktycznie na luku drogi, to gratuluję... 50km/h? A gdyby to jechał traktor 20km/h? 90km/h poza terenem nie powoduje, ze wolna jazda jest zabroniona. 90km/h to prędkość maksymalna. Nie jedyna. Polecam tutaj przeczytanie art. 24 KRD. Już sam ustęp 1 tak na dobrą sprawę wystarczy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~na drodze niezalogowany
14 września 2015r. o 17:38
ha ha, widze, że autorowi tego tematu się chyba nudzi, i nie ma co robić tylko sensacje tworzyć, akurat jechałem za wami drodzy kierowcy i nic "niebezpiecznego" nie zauważyłem w tym wyprzedzaniu, a kierowca tego busa pewnie już na niedzielną mszę w mocherze wyruszył bo rowerem bym go wyprzedzil.
mieszkam tam i codziennie pokonuję tę trasę pare razy, widoczność dobra, droga sucha, zawalidroga przed autobusem, ciągłej lini nie ma, więc nie wiem czemu ta panika z Twojej strony, i autobusem i małym maluchem można się wykoleić jeżeli jedzie się niebezpiecznie, a w tym przypadku nie widziałem nic takiego, bynajmniej z mojej oceny użytkownika drogi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego