Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Chłopak z golfa 3 kombi

~alicja niezalogowany
14 września 2015r. o 19:49
Witam wszystkich mam pewne pytanie widuje czasami chlopaka ktory jezdzi golfem 3 w kombi na rejestracji DLW 68 koncowki nie pamietam.Wpadl mi w oko ale teraz go nie widze.zna go ktos..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2015r. o 23:32
~alicja napisał(a): Witam wszystkich mam pewne pytanie widuje czasami chlopaka ktory jezdzi golfem 3 w kombi na rejestracji DLW 68 koncowki nie pamietam.Wpadl mi w oko ale teraz go nie widze.zna go ktos..


Sam by cię znalazł gdybyś ty też mu "wpadła w oko" . Znam go i ma taką laskę że raczej nie masz żadnych szans!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 września 2015r. o 6:55
~ napisał(a):
~alicja napisał(a): Witam wszystkich mam pewne pytanie widuje czasami chlopaka ktory jezdzi golfem 3 w kombi na rejestracji DLW 68 koncowki nie pamietam.Wpadl mi w oko ale teraz go nie widze.zna go ktos..


Sam by cię znalazł gdybyś ty też mu "wpadła w oko" . Znam go i ma taką laskę że raczej nie masz żadnych szans!


Jak ma golfa 3 to musi mieć i laskę. Szukaj tych co jeżdżą paskami oni jeszcze nie mają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
15 września 2015r. o 7:28
~ napisał(a):
~alicja napisał(a): Witam wszystkich mam pewne pytanie widuje czasami chlopaka ktory jezdzi golfem 3 w kombi na rejestracji DLW 68 koncowki nie pamietam.Wpadl mi w oko ale teraz go nie widze.zna go ktos..


Sam by cię znalazł gdybyś ty też mu "wpadła w oko" . Znam go i ma taką laskę że raczej nie masz żadnych szans!


potwierdzam , ta laska ma taki połyk ze ciężko jej odmówić :D sprawdzone
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pytek niezalogowany
15 września 2015r. o 10:35
CNC napisał(a):
~ napisał(a):
~alicja napisał(a): Witam wszystkich mam pewne pytanie widuje czasami chlopaka ktory jezdzi golfem 3 w kombi na rejestracji DLW 68 koncowki nie pamietam.Wpadl mi w oko ale teraz go nie widze.zna go ktos..


Sam by cię znalazł gdybyś ty też mu "wpadła w oko" . Znam go i ma taką laskę że raczej nie masz żadnych szans!


potwierdzam , ta laska ma taki połyk ze ciężko jej odmówić :D sprawdzone


Skąd się biorą takie niedor..ucha..ne ...e ??

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Muhammad niezalogowany
15 września 2015r. o 11:40
K.... A ja sprzedałem mojego fał wi golfa trójkę....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~GOLF 3 niezalogowany
15 września 2015r. o 11:48
A JAKI KOLOR TEGO GOLFA ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4337
#felek nieaktywny
15 września 2015r. o 13:13
No jak ma golfa 3 to musi być za krec isty!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.