Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ten facet ma naprawdę JAJA

~ niezalogowany
18 września 2015r. o 21:34
falco napisał(a):
~ napisał(a): Ptaszynko nie do mnie kuchareczki gosposi te ogromniaste pytania ale moim skromnym zdaniem robisz tutaj za etatowego Błazna buuuziolki :* :* :*


kto i kiedy się nim okaże poznamy niedługo tyle tylko że jeśli chodzi o Ciebie ,Ty w swoim zadufaniu w swoją ''wielkość'' nigdy się do tego nie przyznasz... ;)
myślisz że ''proxy'' coś Ci daje? ;)
zdarza Ci się chwila ''nieuwagi'' ;)
dlatego też Twoje ''buziolki'' jakieś ''cukiereczki'' czy inne ''ptasie '' nie robią na mnie wrażenia...już nie ;)

ale pisz dalej ...w wolnej chwili ;)


Ptaku ty mnie też kofasz bo taki tajemniczy jezdeś ale nie musisz znam Cię od podszewki jak to między sąsiadami i nie wiem Cukiereczku po co tak się tutaj tak błaźnisz musisz to bardzo lubić buzibuzibuziolki :* :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 września 2015r. o 21:39
jasne.... ;)
''między sąsiadami'' :D
''od podszewki'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2015r. o 21:39
~ napisał(a):
~ napisał(a):
hemi napisał(a): Nie lubię Kaczyńskiego ,nie lubię PiS ,aczkolwiek w kwestii uchodźców w pełni się zgadzam z Kaczyńskim jak i z Dudą i tyle.

Każdemu politykowi ,który nie będzie 100% sprzedawczykiem EU i będzie walczył o jak najniższe limity przymusowego przyjmowania tego bydła będę kibicował !!



Mając taki tok rozumowania sam stałeś się "bydlęciem". Coraz bardziej widać, że po rozbiorach, II wojnie i ponad 40 latach komunizmu, ten kraj jeszcze wiele lat pozbawiony będzie elit. Z RON, czy nawet z II RP mamy już bardzo mało wspólnego. Teraz to prymitywna tłuszcza ma głos. Obrzydliwe.


Ale ty niby o czem gawarisz ze jesteś bogaty zdrowy i młody i w ogóle ciapaci to twoi bracia którzy Cię kochają i dlatego chcą z Tobą mieszkać buziolllleee :* :* :*



Oj głuptoczku głuptoczku, jaki ty musisz mieć wąski horyzont skoro nie wiesz o czym pisze :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2015r. o 21:41
falco napisał(a): jasne.... ;)
''między sąsiadami'' :D
''od podszewki'' :D


Jasieńku tyś jest mój i twój chlebek z szyneczką też nie oddam Cię nikomu buziole :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
18 września 2015r. o 23:05
:D

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 września 2015r. o 5:56
''Jasieńku''?

o tak ...znasz mnie od ''podszewki'' :D
''nie oddasz mnie''?
i masz rację -nic lepszego nie trafi Ci się w życiu... ;)

ale widzę kogoś tu ucieszyłaś
to znak zmieniających się czasów?...Skorna zaczynają bawić dowcipy nawet marnych lotów ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Allah akbar niezalogowany
19 września 2015r. o 10:16
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Allah akbar niezalogowany
19 września 2015r. o 10:21
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.